בית / קריות / חדשות קריות / משטרת ישראל ועיריית חיפה ידאגו לכם בחגיגות הסילבסטר

משטרת ישראל ועיריית חיפה ידאגו לכם בחגיגות הסילבסטר

מאות שוטרים, פקחים, סיירים ומתנדבים יאבטחו את החוגגים בליל הסילבסטר ויסייעו בשמירה על הסדר הציבורי. כמדי שנה יערכו כוחות השיטור, ההצלה והעירייה בחפ"ק משותף שיוקם בקרבת מוקדי החגיגות, מניעת וונדליזם ואכיפת החוק האוסר על מכירת אלכוהול לקטינים.

עיריית חיפה תעמיד לרשות המשטרה את כל האמצעים העומדים לרשותה לרבות רכבי פיקוד וניידות השיטור העירוני על מנת לאפשר לחוגגים לחגוג בביטחון.

מאות נשיפונים יחלוקו בליל הסילבסטר, לאורך צירי הבילוי המרכזיים בחיפה, ביניהם ציר אח"י אילת, ציר מוריה, העיר התחתית ושדרות בן גוריון. הנשיפונים יוחלקו ביוזמת הרשות העירונית למלחמה בסמים ואלכוהול, המטה העירוני לבטיחות בדרכים ופרויקט "עיר ללא אלימות" בראשותה של סגנית ראש העירייה יוליה שטריים שאף תתלווה לאנשי המטה.

ישמרו עליכם בצירי הבילוי המרכזיים. משטרת ישראל (צילום: עופר עבודי, יחידת הצילום של מחוז ת"א)
ישמרו עליכם בצירי הבילוי המרכזיים. משטרת ישראל (צילום: עופר עבודי, יחידת הצילום של מחוז ת"א)

הנשיפון יאפשר לכל המבלים לבדוק האם הם כשירים לנהוג או שעליהם להעביר את המפתחות לנהג אחר או לנסוע במוניות ובקווי הלילה שיעמדו לרשות הציבור.

לקראת ליל הסילבסטר נפגשו נציגי המשטרה, המטה לבטיחות בדרכים והרשות למלחמה בסמים ואלכוהול עם בעלי הפאבים אשר התבקשו להגביר את המודעות לסכנה הקיימת בנהיגה תחת השפעת אלכוהול ולקחת חלק ביוזמה שנועדה להציל חיים. בעלי פאבים שנענו ליוזמה יצוידו בנשיפונים ובתחתיות לכוסות בירה עליהם כתוב אם שותים לא נוהגים.

בערב השנה האזרחית, ליל הסילבסטר, יקיימו עובדי הרשות למלחמה בסמים ואלכוהול, ואנשי סיירת ההורים בדיקות אלכוהול בזירות הבילוי. בני נוער שיזוהו ככאלו הנמצאים בסיכון יועברו לטיפול מחלקת הרווחה.

בדוק גם

מחאה של תושבי שכונת ביאליק דרום. צילום: דורון גולן

תושבי שכונת ביאליק דרום שולחים מסר לראש העירייה

תושבי שכונת ביאליק דרום בקרית ביאליק, מצאו דרך מקורית להעביר הודעות לראש העירייה, אלי דוקורסקי, …

ערים תאומות. צילום: דוברות העירייה

קרית ביאליק חתמה על ברית ערים תאומות עם איסמעילי, אזרבייג'ן

סגן ראש עיריית קרית ביאליק, נחום (ניומה) רצ'בסקי, חתם על ההסכם ברית ערים תאומות עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *