בית / קריות / חדשות קריות / מצטייני מד"א לשנת 2013: דובר מרחב כרמל ומתנדב מהקריות

מצטייני מד"א לשנת 2013: דובר מרחב כרמל ומתנדב מהקריות

ביום חמישי האחרון (26.6) נערך במרכז הכנסים הבינלאומי באשקלון טקס המצטיינים השנתי של מד"א, בו הוענקו, כבכל שנה, תעודות הוקרה ומענקים למתנדבים ועובדים מצטיינים בארגון. הטקס נערך מדי שנה בשיתוף ידיעות אחרונות, במסגרת מבצע העובד המצטיין על שם נח מוזס ז"ל.

במהלך הטקס, הוענקו תעודות הוקרה ומגנים מיוחדים ל-23 עובדים ומתנדבים מצטיינים, הפועלים במהלך השנה להצלת חיים, במסירות ובהקרבה. אות ההצטיינות והערכה של מרחב כרמל לשנת 2013 הוענקו לדובר מרחב כרמל עופר יעקב והמתנדב שרון כהן מתחנת מד"א בקריות.

עופר יעקב, בן 27 ותושב חיפה החל את דרכו במד"א בשנת 2002 ואת עבודתו בארגון בשנת 2007. יעקב משמש כדובר מרחב כרמל ומנהל משרדו של מנהל המרחב, בנוסף להיותו פראמדיק, קצין משמרת במוקד החירום והמבצעים ומדריך במחלקת ההדרכה.

שרון כהן, בן 61 ותושב קרית מוצקין החל את דרכו במד"א בשנת 1980 שם הוכשר כחובש רפואת חירום ונהג על הניידות טיפול נמרץ. כהן מבצע מדי חודש משמרות רבות בהתנדבות ובאופן קבוע על ניידות טיפול הנמרץ בתחנת קריות מוצקין תוך שהוא בולט בנוף המתנדבים ברצון ובאכפתיות אשר באים לידי ביטוי בתרומתו לרווחת המתנדבים בתחנה והשבחים הרבים לו הוא זוכה ממטופליו.

מגן שמעון ביטון, מנהל מד"א כרמל: "מד"א כרמל הוא משפחה אחת גדולה בה נמנים עופר ושרון אשר מהווים מודל לחיקוי והערכה בעבור כל צוותי מד"א במרחב. אני גאה להיות מנהלם של עובדים ומתנדבים אלו, המסורים לעבודתם והמשקיעים את מלוא מרצם לטובת קידום פרויקטים חשובים והצלת חיים, ועל זאת הם ראויים להערכה רבה".

עופר יעקב (מימין), מנהל מרחב כרמל שמעון ביטון, ושרון כהן (משמאל) (צילום: דוברות מד"א)
עופר יעקב (מימין), מנהל מרחב כרמל שמעון ביטון, ושרון כהן (משמאל) (צילום: דוברות מד"א)

בדוק גם

סיום קורס צוללן מחזור 113. צילום: דו"צ

מחזור חדש של צוללנים הצטרף לשייטת 7

בשבוע שעבר הגיע לסיומו קורס צוללן מחזור 113, במעגן "דרור" בבסיס זרוע הים בחיפה. הטקס …

IMG-20180520-WA0020

שלוש מחאות בחיפה: 170 שוטרים פרוסים ברחבי העיר

בשעה זו מתקיימות שלוש מחאות בחיפה. מעל 170 שוטרים פרוסים בחיפה בשלושת המוקדים, על מנת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *