בית / קריות / חדשות קריות / לוחמי האש במחוז חוף ציינו את יום נפילת מגדלי התאומים

לוחמי האש במחוז חוף ציינו את יום נפילת מגדלי התאומים

היום (רביעי), 11 בספטמבר, מלאו 12 שנים לנפילת מגדלי התאומים בעיר ניו יורק, ארה"ב. באירוע הטרור מצאו את מותם כ-3000 אזרחים, בניהם נספו 343 כבאים אמריקאים. מספר הכבאים אשר נספו באותו יום, הוא הגבוה ביותר מבין כל הקורבנות של גופי החירום אשר פעלו בזירות השונות.

בטקס אשר נערך בתחנה האזורית חיפה בפני כל קציני המחוז, נשאו דברים מפקד מחוז חוף טפסר בכיר דני חנניה, וסגנו ומפקד תחנת חיפה טפסר אריה רגב. בסיום, עמדו הנוכחים דקת דומיה לזכר הקורבנות.
"פעולותיהם וגבורתם של הכבאים בזירות הפיגועים של ה-11 לספטמבר ובראשן במגדלי התאומים הינם עדות לאומץ הלב, לנחישות, לתעוזה, לשליחות ולמסירות למקצוע. דבקות במטרה, והשאיפה המתמדת להצלת חיים, גם במחיר סיכון חייו שלו- היא רוח הכבאי".

מכבדים את קורבות ה-11 בספטמבר (צילום: דוברות תחנת חיפה)
מכבדים את קורבות ה-11 בספטמבר (צילום: דוברות תחנת חיפה)

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *