מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / כמה שוות שלוש שנות זוגיות?

כמה שוות שלוש שנות זוגיות?

עו"ד דורי שוורץ (צילום: עצמי)
עו"ד דורי שוורץ (צילום: עצמי)

ידוע בציבור קיבל רכוש בשווי מיליוני שקלים מבת זוגו, לאחר שלוש שנות זוגיות בלבד. הגבר, בן 35 מאזור הקריות, הגיש תביעה נגד בת זוגו לשעבר, בדרישה שבית המשפט יכיר בו כידוע בציבור שלה. בנוסף, הגיש הגבר, באמצעות עורך דינו דורי שוורץ, תביעה שבה טען שמגיע לו חלק מהרכוש שצברו יחד במהלך שלוש שנות זוגיות וחיים משותפים.

כבר בפתח ההליך המשפטי, הוצגו בפני בית המשפט ראיות חותכות המוכיחות כי בני הזוג חיו תחת אותה קורת גג במשך שלוש שנים וניהלו משק בית משותף כבעל ואישה לכל דבר. בתחילה ניסתה בת הזוג לטעון כי בן זוגה לשעבר הונה אותה וגנב ממנה כספים בהיקף ניכר. האישה אף הגישה תביעה נגדית על סך מיליון שקלים.

אולם בבית המשפט הבינה, ככול הנראה, בת הזוג כי אם היא תמשיך לנהל את המשפט עד סופו, קיים סיכוי גדול כי תפסיד הרבה יותר רכוש ממה שהגבר הסכים לקבל ממנה במסגרת הסכם פשרה. האישה הסכימה לחתום על הסכם חלוקת רכוש, בו היא העבירה לו עסק ששוויו מוערך בשלושה מיליון שקלים ושתי דירות קטנות ששווין יחד מוערך בשני מיליון שקלים.

עו״ד דורי שוורץ מסר בתגובה: ״ישנם מקרים שבהם קיימות ראיות חותכות המובילות להסכם פשרה מהיר ללא צורך בניהול משפט עד סופו וזה בדיוק המקרה. המקרה ממחיש מדוע יש צורך לחתום מראש על הסכם ממון שנועד להגן על רכוש בעת פרידה, גם כאשר בני הזוג לא מתחתנים״.

בדוק גם

כיכר הים. צילום: דוברות העירייה

רצועת החוף בקרית ים ממשיכה להתפתח

כחלק מהתוכנית העירונית של קרית ים לפיתוח רצועת החוף והשער העירוני אל הים, הושלמה השבוע …

חידון יישובי בקרית מוצקין. צילום: ניר שטיינברג

בית הספר מצפה זכה בחידון בנושא 70 למדינת ישראל

חידון הגמר היישובי לבתי הספר היסודיים בקרית מוצקין בנושא "70 למדינת ישראל", התקיים השבוע בהיכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *