בית / קריות / חדשות קריות / כחלון: "הדיל היחידי שלנו הוא עם הציבור"

כחלון: "הדיל היחידי שלנו הוא עם הציבור"

משה כחלון (צילום :ענבל לויתן קראוס)
משה כחלון (צילום: ענבל לויתן קראוס)

"בשבוע הקרוב תשמעו כל שעה ספין אחר, בוז'י יגיד שאני שר אוצר שלו, ביבי יגיד שאני שר אוצר שלו. הם יודעים שהציבור רוצה אותי באוצר וינסו לרצות אותו ובכך לגנוב לנו קולות. אני אומר לכם, אנחנו לא עם אף אחד. הדיל היחידי שלנו הוא הדיל עם הציבור. כך אמר הערב (מוצ"ש) יו" ר מפלגת כולנו משה כחלון בכנס בו השתתפו מעל 600 תושבי חיפה.

"בקמפיין הבחירות הזה האמת היא לא אופציה, כולם בורחים ממנה כי אין להם תשובות בנושאים האמיתיים. לאף אחד אין תשובה למה אין תחרות בבנקים, לאף אחד אין תשובה למה אין תחרות במזון. גונבים לאזרחים מאות מיליוני שקלים בשנה מהכיס ואף אחד לא אומר שום דבר. כל היום שומעים בחדשות על איראן, דעא"ש ונאומים בקונגרס. מגלגלים את האזרחים מסיפור לסיפור. הגיע הזמן שלמדינת ישראל יהיה שר אוצר חברתי. אפשר לעשות הכל ושאף אחד לא יגיד לכם שהפקידים תקעו אותו ולא נתנו לו", הסביר הערב כחלון לתומכיו.

בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *