יום שבת , ינואר 19 2019
בית / קריות / חדשות קריות / ועד הרופאים בבית חולים כרמל: "גל האלימות האחרון הוא חמור"
מימין: ואשר להב וד"ר זאב גולדיק
מימין: ואשר להב וד"ר זאב גולדיק (צילום: אלי דדון)

ועד הרופאים בבית חולים כרמל: "גל האלימות האחרון הוא חמור"

 מימין: ואשר להב וד"ר זאב גולדיק
מימין: ואשר להב וד"ר זאב גולדיק (צילום: אלי דדון)

"הגיעו מים עד נפש", כל אמר השבוע יו"ר ועד הרופאים בכרמל, ד"ר זאב גולדיק, "גל האלימות האחרון הוא חריג וחמור במיוחד, ואין בכוונתנו לשבת מנגד בזמן שרופאי בתי החולים מהווים מטרה לאלימות פיזית ומילולית. ריבוי מקרי האלימות וחומרתם מחייבים נקיטת פעולות נחושות ומעשיות על ידי המדינה והמעסיקים השונים, לצורך הגנה ממשית על כלל אנשי הצוות הרפואי. ובכללם הרופאים, תוך יצירת סביבת עבודה בטוחה ומוגנת".

מנהל הביטחון בבית החולים, אשר להב, טוען שלמרות שבכל שנת 2013 הייתה בבית החולים כרמל ירידה של כ- 40 אחוזים בדיווחים על מקרי אלימות לעומת השנה שעבר, ברמה הארצית ישנה עליה באלימות עם תחילת שנת 2014. "תגברנו את השמירה והאבטחה בחדרי המיון והוספנו עשרות לחצני מצוקה בכל מקום", להב אומר, "לחצי המצוקה נמצאים ליד כל דלפק של אחות בחדרי הרופאים ובחדרי המיון ועם הלחיצה עליהם מגיע מיד מאבטח בכיר של בית החולים ומטפל בבעיה בצורה מידית".

"דין האלימות המילולית הינו כדין האלימות הפיזית", ד"ר גולדיק מציין, "אנחנו לא מתכוונים לוותר לשום אדם שיפגע או ינסה לפגוע, באחד מהרופאים או הצוותים הרפואיים שלנו. אנחנו נפעל בכל כוח החוק כדי לבלום את התופעה המכוערת של האלימות. משום שאנחנו בראש ובראשונה מחויבים לטיפול בחולים שלנו, נמשיך ונעשה הכול כדי להעניק להם את הטיפול האיכותי והמסור ביותר כיאה למסורת של בית החולים".

בדוק גם

איפור: מיטל ברקוביץ מדריכה מקורס מתקדמים יוסי ביטון צילום: שרית מור סטיילינג: דנה מנדל דוגמנית: סבטה קשרין

נשים עוצמתיות ומזון משובח

המבצעים הכי זולים בחזרה ללימודים, מופע מרגש, חתונת פאר, מאפיה מלאת כל טוב ועוד הרבה אושר מחכה לנו בעסקי הקריות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *