יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / חדשות קריות / המשרד להגנת הסביבה: זיהום אוויר חריג במפרץ חיפה

המשרד להגנת הסביבה: זיהום אוויר חריג במפרץ חיפה

המשרד להגנת הסביבה מתריע גם היום (שני)  כי בשל שריפה ליד מט"ש חיפה שורר היום (ראשון) זיהום אוויר חריג באזור נשר ובקיבוץ יגור, רכסים, כפר חסידים ובאזור התעשייה בצ'ק פוסט מצומת יגור ועד מט"ש חיפה.  במהלך שריפה זו נפלטים לאוויר מזהמים שונים ובהם חלקיקים העוברים בדרכי הנשימה ועלולים לגרום למחלות לב וריאה. 

בשלב זה ממליץ המשרד לילדים ולאוכלוסיות רגישות להימנע מפעילות גופנית בחוץ. המשרד להגנת הסביבה המליץ למשרד החינוך לבטל את שיעורי הספורט בבתי הספר באזור.

איגוד ערים להגנת הסביבה באזור מפרץ חיפה מעדכן כי השריפה שפרצה בערמות פסולת בצמוד למכון טיהור שפכים חיפה כובתה אך עדיין מעשנת.
"צוותים וכלי צוות מכני הנדסי עוסקים כעת בפירוק הערמות וכיבוין לצורך הפסקה מוחלטת של העשן. איגוד ערים להגנת הסביבה אזור מפרץ חיפה בודק ברציפות את רמות המזהמים בישובי האיגוד. לאור עליית רמות הזיהום במספר ישובים, ממליץ האיגוד כי בישובים נשר, רכסים ויגור ימנעו ילדים בבתי הספר לצאת לחצר.  מומלץ להשאיר את הכיתות סגורות ולהפעיל את המזגנים. המעקב ימשך עד לסילוק הערמות שבערו".

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

פרגולה פיסולית. צילום: דוברות העירייה

הושלם פרויקט שיפוץ רחבת הזכרון בקרית ביאליק

הצללה ייחודית המזכירה בצורתה כיפות הותקנה בשבוע האחרון ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בקרית ביאליק. בכך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *