יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / קריות / חדשות קריות / הזוכה בעשרה מיליון שקלים בלוטו לא הגיע לקחת את הפרס

הזוכה בעשרה מיליון שקלים בלוטו לא הגיע לקחת את הפרס

בהגרלת הלוטו שנערכה במוצאי שבת האחרון ישנו זוכה אחד שעדיין לא הגיע לאסוף את הפרס. סכום הפרס עמד על 10 מיליון שקלים, בו זכו שלושה מיליונרים חדשים. שניים מהזוכים פדו את זכייתם בסמוך לתאריך הזכייה, אך זוכה אחד טרם הגיע לאסוף את הפרס.

ממחלקת הזכיות של מפעל הפיס נמסר כי הם מחכים לזוכה האלמוני ומציינים כי הוא יכול לאסוף את הפרס במשך שישה חודשים בלבד. בנוסף, הם מבטיחים כי הזוכה יישאר אנונימי. באותה הגרלה עלו בגורל המספרים: 10, 12, 22, 23, 30, 37 והמספר החזק: 5.

בהגרלת הלוטו שהתקיימה ביום חמישי האחרון זכה גמלאי תושב חיפה, כבן 70 במיליון שקלים עם כרטיס דאבל לוטו. הזוכה סיפר כי בשנת 1966, כשהשתחרר מצה"ל, זכה בלוטו באלף לירות, שהיה אז נחשב סכום גדול וציין כי הסכום הזה עזר לו להסתדר בחיים.

"אני לא מרגיש פספוס מכך שלא זכיתי בפרס הגדול, כבר זכיתי בפעם אחת שסידרה אותי וזה מספיק. אני ממלא כרטיס בשביל הכיף והריגוש שיש בבדיקת תוצאות ההגרלה". הזוכה ציין כי עם חלק מהכסף יפנק את נכדיו בחופש הגדול.

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

פרגולה פיסולית. צילום: דוברות העירייה

הושלם פרויקט שיפוץ רחבת הזכרון בקרית ביאליק

הצללה ייחודית המזכירה בצורתה כיפות הותקנה בשבוע האחרון ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בקרית ביאליק. בכך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *