יום שלישי , נובמבר 13 2018
בית / קריות / חדשות קריות / הזוכה בעשרה מיליון שקלים בלוטו לא הגיע לקחת את הפרס
כרטיס לוטו
צילום אילוסטרציה

הזוכה בעשרה מיליון שקלים בלוטו לא הגיע לקחת את הפרס

בהגרלת הלוטו שנערכה במוצאי שבת האחרון ישנו זוכה אחד שעדיין לא הגיע לאסוף את הפרס. סכום הפרס עמד על 10 מיליון שקלים, בו זכו שלושה מיליונרים חדשים. שניים מהזוכים פדו את זכייתם בסמוך לתאריך הזכייה, אך זוכה אחד טרם הגיע לאסוף את הפרס.

ממחלקת הזכיות של מפעל הפיס נמסר כי הם מחכים לזוכה האלמוני ומציינים כי הוא יכול לאסוף את הפרס במשך שישה חודשים בלבד. בנוסף, הם מבטיחים כי הזוכה יישאר אנונימי. באותה הגרלה עלו בגורל המספרים: 10, 12, 22, 23, 30, 37 והמספר החזק: 5.

בהגרלת הלוטו שהתקיימה ביום חמישי האחרון זכה גמלאי תושב חיפה, כבן 70 במיליון שקלים עם כרטיס דאבל לוטו. הזוכה סיפר כי בשנת 1966, כשהשתחרר מצה"ל, זכה בלוטו באלף לירות, שהיה אז נחשב סכום גדול וציין כי הסכום הזה עזר לו להסתדר בחיים.

"אני לא מרגיש פספוס מכך שלא זכיתי בפרס הגדול, כבר זכיתי בפעם אחת שסידרה אותי וזה מספיק. אני ממלא כרטיס בשביל הכיף והריגוש שיש בבדיקת תוצאות ההגרלה". הזוכה ציין כי עם חלק מהכסף יפנק את נכדיו בחופש הגדול.

בדוק גם

צילום המחשה--דוד מוניוקס

השדה הסולארי הפרטי הגדול בישראל יוקם בגלבוע

מנוף כלכלי אדיר לישובי התענך: אושרה לפרסום התכנית להקמת מתקן פוטו-ולטאי * יישום מלא למסמך המדיניות פורץ הדרך שנחקק בגלבוע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *