יום ראשון , ינואר 20 2019
בית / קריות / חדשות קריות / הופסקה תנועת הרכבות לעכו ונהריה בשל אירוע סביבתי ברפא"ל
רפאל
רפאל (צילום: דורון גולן)

הופסקה תנועת הרכבות לעכו ונהריה בשל אירוע סביבתי ברפא"ל

רפאל
רפאל (צילום: דורון גולן)

רכבת ישראל נאלצת בשלב זה, מטעמי בטיחות הנוסעים והרכבות, לסגור את תחנות נהריה ועכו. תנועת הרכבות דרומה תתחיל ותסתיים בתחנת קרית מוצקין. במהלך פעילות בדיקה שגרתית המתבצעת במפעל רפאל-מכון דוד באחד המתקנים הכוללים גם חומר מסוכן התגלו מאפיינים חריגים.

ממכון דוד נמסר בתגובה: "האזור המדובר נמצא בקרבת פסי הרכבת ועל כן, מטעמי בטיחות הנוסעים והרכבות, נאלצת הרכבת להפסיק בשלב זה את פעילות תחנות הרכבת נהריה ועכו. התנועה דרומה תחל ותסתיים בתחנת קריית מוצקין. שאר הקווים פועלים כסדרם. רכבת ישראל תעמיד שאטלים בין התחנות הללו לשרות הציבור. רכבת ישראל מתנצלת בפני נוסעיה על אי הנוחות הזמנית ותודיעה לכשתתחדש התנועה בקו זה.

"במהלך פעילות בדיקה שגרתית המתבצעת ברפאל-מכון דוד באחד המתקנים הכוללים גם חומר מסוכן התגלעו מאפיינים חריגים. על מנת לנקוט משנה זהירות הוחלט שעד לקבלת מסקנות ברורות יתוחם האיזור ותמנע כניסת עובדים. הנושא נמצא בטיפול ובתיאום מלא עם הגורמים האמונים על כך".

בדוק גם

יו"ר מרחב ההסתדרות בכרמיאל, יואב קליין

עובדי חברת בת של אלביט ורפאל פתחו בשביתה

, יו"ר ההסתדרות במרחב כרמיאל יואב קליין: "ההסתדרות מגבה באופן מוחלט את צעדי העובדים" אלון ברקוביץ', יו"ר הוועד: "הנהלת החברה מנסה לעכב את המו"מ בכל דרך אפשרית כדי להימנע מהסכם קיבוצי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *