בית / קריות / בחירות מקומיות בקריות / גלבוע: איימו לרצוח אותי. המשטרה: הלצה של נער בן 16

גלבוע: איימו לרצוח אותי. המשטרה: הלצה של נער בן 16

דף הפייסבוק של ד"ר איתי גלבוע
דף הפייסבוק של ד"ר איתי גלבוע

ד"ר איתי גלבוע הגיש השבוע תלונה למשטרת חיפה על איום ברצח. גלבוע, המתמודד על ראשות עיריית חיפה, הגיש את התלונה לאחר שגולש הגיב לפוסט שפרסמה מועמדת ברשימתו "חיפה חדשה" למועצת העיר, רשא ח'ולי. אותו גולש קילל וגידף את גלבוע ואיים לרצוח אותו.

במהלך סוף השבוע האחרון, ח'ולי פרסמה פוסט בפייסבוק, בו פירטה את עמדותיה ותוכניותיה לטובת העיר חיפה, כשתיבחר לחברת מועצה בחיפה. הגולש התייחס בתגובתו רק לגלבוע ואיים לרצוח אותו, על פי החשד בשל דעותיו השמאלניות המובהקות.

"אני דוחה בכל תוקף את האיום ברצח ומגנה כל תופעה של אלימות", אמר השבוע גלבוע, "אין בכוונתי להיכנע לגורמים שוליים בחברה. אני גאה בחברותה ומועמדותה של גברת רשא ח'ולי ברשימתנו למועצת העיר וביחד נמשיך לפעול לשרת את תושבי העיר חיפה".

דובר מרחב חוף של המשטרה, רפ"ק ערן שקד, מסר בתגובה: "המועמד לבחירות הגיש תלונה על איום נגדו בפייסבוק. מחקירה של חוקרי תחנת חיפה מסתבר כי מדובר בנער בן 16 (שעבד אצל המועמד בחלוקת פלאיירים) וטען כי איים עליו כהלצה. הנער נעצר ונחקר ולבסוף שוחרר בתנאים מגבילים. בהמשך יוחלט אם להגיש נגדו כתב אישום, מדובר בנער ללא עבר פלילי".

בדוק גם

ציקי אבישר

רוח חדשה במוצקין: עובדי עירייה נוטלים חלק בבחירות בניגוד לחוק

תנועת רוח חדשה במוצקין טוענת כי בדיקות שערכה מראות שעובדים בעיריית קרית מוצקין נוטלים חלק …

לא ניתן לשום זבוב בבקבוק להפריע לנו".

סקר מציג: צורי עם תמיכה של 63 אחוז בקרב תושבי קרית מוצקין

קרית מוצקין, נכון להיום, היא הרשות המקומית היחידה שבה צפויה מערכת בחירות לראשות העירייה בין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *