בית / קריות / חדשות קריות / בקרוב תוקם נבחרת מנהלים צעירים של פורום מנהיגות העתיד

בקרוב תוקם נבחרת מנהלים צעירים של פורום מנהיגות העתיד

צוות שופטי נבחרת העסקים של פורום מנהיגות העתיד נבחר השבוע והוא כולל את נשיא לשכת התעשייה והמסחר בחיפה והצפון ד"ר גד שפר, מנכ"ל הקריון דודו שגיא ומנכ"ל סוכנות ימית ישראל סקנדינבית דוד קסטל.

נבחרת המנהלים הצעירים של הפורום תכלול 200 מנהלים ויזמים, שכירים ועצמאיים מאזור חיפה, הקריות והצפון. במסגרת הנבחרת, ייפגשו המנהלים במשך כשנה תחת הנחייתו של המאמן החיפאי אלון אולמן. מפגשים אלו יתמקדו בהגברת המוטיבציה והמרצת היכולת של המנהלים ליצירת הצלחה באזור וייצרו עבורם קבוצת העצמה שתהווה מכפיל כוח עבור חבריה. במקביל יוכלו חברי הנבחרת גם להיעזר בשירותיהם של מנטורים עסקיים המנהלים את החברות הגדולות באזור.

על השופטים הוטל מיונם של אלפי מנהלים צפוניים שהצטרפו אל הפורום בשבועות האחרונים. "מדובר בתהליך מיון של מנהלים שיש את הפוטנציאל למנהיגות שתהווה את חוד החנית של תהליך הצמיחה מחדש של אזור הצפון. לטובת הצלחתם של חברי הנבחרת גייסנו את מיטב ההון האנושי הפועל באזור" אמר השבוע יו"ר פורום המנהיגות הצעירה שמואל מאיס.

 "הקמת נבחרת העסקים של הצפון מבטאת את ההתגייסות של כל הגופים הגדולים שעדיין קיימים באזור לטובת עתידו הכלכלי והחברתי. צריך להכיר בכך הישועה לאזור לא תבוא מהממשלה שנתנה גט לצפון", אמר ד"ר שפר.

צוות שופטי נבחרת העסקים של פורום מנהיגות (צילום: קארין כהן)
צוות שופטי נבחרת העסקים של פורום מנהיגות (צילום: קארין כהן)

בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *