בית / קריות / חדשות קריות / אלפי תלמידים מחיפה השתתפו ביום הניקיון הבינלאומי

אלפי תלמידים מחיפה השתתפו ביום הניקיון הבינלאומי

אלפי תלמידים מ-25 בתי ספר יסודיים ברחבי חיפה, צחצחו השבוע את שכונות מגוריהם וניקו ואדיות, חורשות, מגרשים נטושים ואת סביבת בתי הספר, במסגרת יום הניקיון הבינלאומי.

מבצע הניקיון החיפאי הוא חלק מפרויקט חובק עולם המתקיים בחסות האו"ם ביותר מ- 120 מדיניות תחת הכותרת "מנקים את העולם". לקראת המבצע, הוקם בעירייה מטה פעולה אותו מובילה המחלקה העירונית לניקיון ומחזור בשיתוף המחלקה לחינוך חברתי ערכי במערכת החינוך בעיריית חיפה.

לכל בית ספר המשתתף במבצע נקבעו משימות עבודה. לצד פעולות הניקיון קיימו בתי הספר המשתתפים במבצע פעילויות שהוקדשו לחשיבות השמירה על הסביבה וליכולת של כל אחד ואחת לתרום לנושא.

מנהלת המחלקה לחינוך יסודי חברתי ערכי בעיריית חיפה אילנה טרוק אמרה כי הדרך היעילה ביותר להעלאת מודעות הציבור לחשיבות השמירה על איכות הסביבה היא באמצעות השתתפות פעילה של הילדים ורתימתם לפעילויות סביבתיות ועל כן מפעילה מערכת החינוך שורה של פעילויות בכל בתי הספר אשר נועדו לקדם מטרה חשובה זו.

"מנקים את העולם" תלמידי חיפה (צילום: באדיבות עיריית חיפה)
"מנקים את העולם" תלמידי חיפה (צילום: באדיבות עיריית חיפה)

בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *