בית / קריות / חדשות קריות / אישום: ניסה להצית את תחנת זבולון בגלל דוח על הקמת רעש

אישום: ניסה להצית את תחנת זבולון בגלל דוח על הקמת רעש

תחנת זבולון (צילום: גוסטבו הוכמן)

פרקליטות מחוז חיפה באמצעות עו"ד יאיר גויכמן הגישה היום (שלישי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד טקלה מלקו בן 23 תושב חיפה בגין ביצוע עבירות של ניסיון הצתה, ייצור נשק, נשיאה, הובלת והחזקת נשק שלא כדין. על פי עובדות כתב האישום בליל 7 לפברואר, לפני כשבועיים, סמוך לשעה 3:15, קיבל מלקו דו"ח בגין הקמת רעש על ידי  שוטר בתחנת המשטרה זבולון. מלקו כעס על קבלת הדו"ח החליט לזרוק בקבוק תבערה לעבר תחנת המשטרה במטרה להציתה.

סמוך לשעה 4:40, הגיע הנאשם לקרבת תחנת המשטרה כשהוא מצויד בבקבוק התבערה, הדליק את בקבוק התבערה, וזרק אותו לעבר תחנת המשטרה במטרה להציתה ולפגוע בנכס של המדינה. מיד לאחר מכן נמלט הנאשם מהמקום. כתוצאה מזריקת בקבוק התבערה הבוער, התנפץ הבקבוק על גדר תחנת-המשטרה, תוכנו התלקח, וחלקו נפל בשטחה האחורי של תחנת המשטרה. הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *