יום שלישי , דצמבר 18 2018
בית / קריות / חדשות קריות / אישום: מריה זובידאת נדקרה 13 פעמים
נרצחה.  מריה זובידאת  (תמונה באדיבות משטרת ישראל)
נרצחה. מריה זובידאת (תמונה באדיבות משטרת ישראל)

אישום: מריה זובידאת נדקרה 13 פעמים

פרקליטות מחוז חיפה באמצעות עו"ד אפרת גרינבוים הגישה לפני זמן קצר שלישי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אחמד (בן בורהאן) זובידאת בן 22 תושב בסמת טבעון בגין ביצוע עבירות של רצח בכוונה תחילה, חטיפה, התעללות בקטין והשארת ילד ללא השגחה במטרה לנטוש את הילד.

נרצחה. מריה זובידאת (תמונה באדיבות משטרת ישראל)

על פי עובדות כתב האישום ביום בתחילת חודש ינואר, התקשרה המנוחה מריה זובידאת אל הנאשם המתגורר ליד הוריה. בסביבות השעה 18:30, בעקבות שיחות הטלפון עם המנוחה, הגיע הנאשם בג'יפ אל ביתה של המנוחה ופגש בה. המנוחה והפעוטה נכנסו לתוך הג'יפ, והחלו בנסיעה משותפת עם הנאשם. בשלב מסוים, חטף הנאשם את המנוחה והפעוטה והסיען לכוון אזור בית לחם הגלילית. בהיות הנאשם בחברת המנוחה והפעוטה, דקר הנאשם את המנוחה, באמצעות סכין שהחזיק ברשותו, כ- 13 דקירות, מהן 4 דקירות בצוואר, 3 דקירות בגב מימין, 2 דקירות בעורף ו-4 דקירות בזרועות, וגרם למותה. כל זאת עשה הנאשם כשהפעוטה נמצאת בסמוך לאמה בעת הרצח.

לאחר שהנאשם רצח את המנוחה, הפשיט הנאשם את המנוחה מבגדיה, והשאיר את גופתה מוטלת בחורש הסמוך לבית לחם הגלילית. בהמשך, וסמוך לשעה 20:00, עזב הנאשם בג'יפ את אזור בית לחם הגלילית, כשהפעוטה איתו, ונסע לכוון אבטין. שם, ליד בית העלמין תל רגב, הוריד הנאשם את הפעוטה מהג'יפ, ונמלט מהמקום, כשהוא משאיר את הפעוטה משוטטת לבדה בכביש החשוך הסמוך לבית העלמין.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

בדוק גם

כתב אישום נגד תושב חדרה על ניסיון לרצח

פרקליטות מחוז חיפה הגישה הבוקר (רביעי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אמיל אבשייב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *