מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / אישום: מריה זובידאת נדקרה 13 פעמים

אישום: מריה זובידאת נדקרה 13 פעמים

פרקליטות מחוז חיפה באמצעות עו"ד אפרת גרינבוים הגישה לפני זמן קצר שלישי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אחמד (בן בורהאן) זובידאת בן 22 תושב בסמת טבעון בגין ביצוע עבירות של רצח בכוונה תחילה, חטיפה, התעללות בקטין והשארת ילד ללא השגחה במטרה לנטוש את הילד.

נרצחה. מריה זובידאת (תמונה באדיבות משטרת ישראל)

על פי עובדות כתב האישום ביום בתחילת חודש ינואר, התקשרה המנוחה מריה זובידאת אל הנאשם המתגורר ליד הוריה. בסביבות השעה 18:30, בעקבות שיחות הטלפון עם המנוחה, הגיע הנאשם בג'יפ אל ביתה של המנוחה ופגש בה. המנוחה והפעוטה נכנסו לתוך הג'יפ, והחלו בנסיעה משותפת עם הנאשם. בשלב מסוים, חטף הנאשם את המנוחה והפעוטה והסיען לכוון אזור בית לחם הגלילית. בהיות הנאשם בחברת המנוחה והפעוטה, דקר הנאשם את המנוחה, באמצעות סכין שהחזיק ברשותו, כ- 13 דקירות, מהן 4 דקירות בצוואר, 3 דקירות בגב מימין, 2 דקירות בעורף ו-4 דקירות בזרועות, וגרם למותה. כל זאת עשה הנאשם כשהפעוטה נמצאת בסמוך לאמה בעת הרצח.

לאחר שהנאשם רצח את המנוחה, הפשיט הנאשם את המנוחה מבגדיה, והשאיר את גופתה מוטלת בחורש הסמוך לבית לחם הגלילית. בהמשך, וסמוך לשעה 20:00, עזב הנאשם בג'יפ את אזור בית לחם הגלילית, כשהפעוטה איתו, ונסע לכוון אבטין. שם, ליד בית העלמין תל רגב, הוריד הנאשם את הפעוטה מהג'יפ, ונמלט מהמקום, כשהוא משאיר את הפעוטה משוטטת לבדה בכביש החשוך הסמוך לבית העלמין.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

בדוק גם

חנוכת בית כנסת אהבת ישראל. צילום: מאיר אלמלם

בית כנסת קהילתי חדש נחנך בקרית מוצקין

בית הכנסת הקהילתי "אהבת ישראל" על שם הבבא סאלי זצ"ל, נחנך השבוע בקרית מוצקין בעלות …

אלי דוקורסקי, ראש עיריית קרית ביאליק (צילום: דורון גולן)

המצפון של דוקורסקי, הסירוב של הפולנים

ראש העיר קריית ביאליק טס עם משלחת תלמידי אורט לעיר רדומסקו בפולין אך דחה את בקשת הפולנים לשנות את נאומו כחלק מהמסע  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *