בית / קריות / חדשות קריות / אישום: מריה זובידאת נדקרה 13 פעמים

אישום: מריה זובידאת נדקרה 13 פעמים

פרקליטות מחוז חיפה באמצעות עו"ד אפרת גרינבוים הגישה לפני זמן קצר שלישי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אחמד (בן בורהאן) זובידאת בן 22 תושב בסמת טבעון בגין ביצוע עבירות של רצח בכוונה תחילה, חטיפה, התעללות בקטין והשארת ילד ללא השגחה במטרה לנטוש את הילד.

נרצחה. מריה זובידאת (תמונה באדיבות משטרת ישראל)

על פי עובדות כתב האישום ביום בתחילת חודש ינואר, התקשרה המנוחה מריה זובידאת אל הנאשם המתגורר ליד הוריה. בסביבות השעה 18:30, בעקבות שיחות הטלפון עם המנוחה, הגיע הנאשם בג'יפ אל ביתה של המנוחה ופגש בה. המנוחה והפעוטה נכנסו לתוך הג'יפ, והחלו בנסיעה משותפת עם הנאשם. בשלב מסוים, חטף הנאשם את המנוחה והפעוטה והסיען לכוון אזור בית לחם הגלילית. בהיות הנאשם בחברת המנוחה והפעוטה, דקר הנאשם את המנוחה, באמצעות סכין שהחזיק ברשותו, כ- 13 דקירות, מהן 4 דקירות בצוואר, 3 דקירות בגב מימין, 2 דקירות בעורף ו-4 דקירות בזרועות, וגרם למותה. כל זאת עשה הנאשם כשהפעוטה נמצאת בסמוך לאמה בעת הרצח.

לאחר שהנאשם רצח את המנוחה, הפשיט הנאשם את המנוחה מבגדיה, והשאיר את גופתה מוטלת בחורש הסמוך לבית לחם הגלילית. בהמשך, וסמוך לשעה 20:00, עזב הנאשם בג'יפ את אזור בית לחם הגלילית, כשהפעוטה איתו, ונסע לכוון אבטין. שם, ליד בית העלמין תל רגב, הוריד הנאשם את הפעוטה מהג'יפ, ונמלט מהמקום, כשהוא משאיר את הפעוטה משוטטת לבדה בכביש החשוך הסמוך לבית העלמין.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *