יום רביעי , ינואר 16 2019
בית / קריות / חדשות קריות / אחרי 100 שנה: מיתוג חדש לטכניון
הלוגו הנוכחי (משמאל) בצד השלושה העומדים לשיפוט הבוגרים, הסטודנטים ועובדי הטכניון.
הלוגו הנוכחי (משמאל) בצד השלושה העומדים לשיפוט הבוגרים, הסטודנטים ועובדי הטכניון.

אחרי 100 שנה: מיתוג חדש לטכניון

כמעט 101 שנים לאחר שהונחה אבן הפינה לבניין  ההיסטורי בהדר הכרמל, הטכניון ממתג את עצמו מחדש. אתמול (ראשון) יצא מכתב בדואר האלקטרוני לעשרות אלפי הסטודנטים, הבוגרים והעובדים ובו הם מתבקשים לחוות דעתם על שלוש הצעות ללוגו חדש, בצד הלוגו הקיים.

הלוגו הנוכחי (משמאל) בצד השלושה העומדים לשיפוט הבוגרים, הסטודנטים ועובדי הטכניון.

הנשאלים מתבקשים לחוות דעתם איזה לוגו משדר קידמה, עדכניות, חדשנות, יוקרה, בינלאומיות, מובילות, מסורת, מקוריות, מכובדות ומצויינות. הנשאלים מתבקשים גם להשיב על השאלה האם נכון להוסיף את המילה "מדעים" לשם הטכניון (כיום השם הוא: הטכניון – מכון טכנולוגי לישראל) והשאלה היא אם רצוי לקרוא לו מכון מדעי-טכנולוגי לישראל, שכן כבר שנים רבות הטכניון חוקר ומכשיר מדענים גם בתחומי מדעי החיים ומדעי הבריאות ולא רק בהנדסה, כפי שהיה עם היווסדו.

נשיא הטכניון, פרופסור פרץ לביא, אמר כי זו תחילתו של פרויקט מיתוג נרחב, המובל על ידי מחלקת השיווק של הטכניון, אשר יכלול גם האחדה ויזואלית של אתרי האינטרנט הרבים הקשורים במוסד, שילוט חדש, שיפור איכות ההוראה, היחס לסטודנט וחוויית הסטודנטים, וכן בניה חדשה, כמו זו של שערי הכניסה לטכניון. "אחרי מאה שנה הגיעה העת לבדוק האם יש צורך במיתוג הטכניון ובסמליו", הוסיף פרופסור לביא. "הלוגו הנוכחי ייצג את הטכניון לאורך כל המאה העשרים. הגיעה העת לבדוק האם במאה העשרים ואחת יש מקום ללוגו חדש. החלטנו לפעול על פי תוצאותיו של הסקר וכך בוגרי הטכניון, הסטודנטים שלו, חברי הסגל והעובדים יקבעו אם נשנה את הלוגו".

בדוק גם

הננו כאן. שחקני עירוני נהריה מוצגים בהפנינג הפתיחה ומצטלמים עם האוהדים (צילומים: אדריאן הרבשטיין)

האוהדים התבשרו: נפתח אתר רשמי לעירוני נהריה

כ-250 אוהדים הגיעו לצפות בעולה החדשה לליגת העל, ובשחקניה החדשים שהצטרפו לקבוצה. ככל שהתקרבה השעה שתיים …

תגובה אחת

  1. בהתחשב באופציות המצגות לא הייתי משנה. או שולח את הצוות העיצובי למחזור סקיצות נוסף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *