בית / קריות / חדשות קריות / "ווה היקר, למרות גילך הצעיר, היית ונשארת גדול מהחיים"

"ווה היקר, למרות גילך הצעיר, היית ונשארת גדול מהחיים"

מאות אנשים השתתפו בצהריים, במסע הלווייתו של ולדימיר (ווה) דרנוב בחלקת בית העלמין של קיבוץ החותרים.
יו"ר איגוד הכדורעף, יו"ר קבוצת הפועל עירוני קרית אתא כדורעף יעקב טאוב, המנכ"ל אלון אלפייה ושחקני הנבחרת הגיעו לשאת כבוד אחרון. 
חבריו לקבוצה  הניחו זר פרחים על קברו. שחקן עירוני קרית אתא, מתן נחמיאס, (מספר 4) חברו הקרוב של דרנוב ספד לו בשם כל הקבוצה. משפחתו של דרנוב ביקשה להימנע מצילום טקס ההלוויה.

ולדימיר דרנוב
לא נשכח אותך לעולם. ולדימיר דרנוב (צילום: נחום סגל)

"אנחנו עומדים כאן מול הקבר הטרי ולא מאמינים. נלקחת מאיתנו בטרם עת ובלי הכנה והותרת אותנו המומים וכואבים. אנחנו רוצים לדבר עליך ולא יודעים מאיפה להתחיל ולספר עליך ועל מי שהיית ובכלל איך לדבר עליך בלשון עבר.

"ווה, היית שחקן כדורעף למופת, שיחקת בקבוצת קרית אתא ואימנת ילדים ב4 שנים האחרונות אנחנו זוכרים בכל אימון את ההשקעה שלך ,הרצינות והרצון ללמוד ולהתקדם. אדם שקט, צנוע…לא כולם זכו להכירך מקרוב, אנחנו זכינו להכיר אדם מיוחד במינו. תמיד דאגת לכולנו, כיבדת , לא זלזלת באיש.

"ידעת להקשיב ולקבל מה שאומרים באהבה… ותמיד, אבל תמיד עזרת לכולם ללא תנאים. אז איך אנחנו אמורים להיפרד ממך היום ולהמשיך בלעדיך?. ווה אנחנו מבטיחים לך להמשיך בדרכך, דרך של חינוך לערכים, מצויינות , כבוד , הקשבה ועזרה הדדית.

"אנו משפחת הכדורעף מצדיעים לך היום ומבטיחים לשמור על המשפחה שלך. ווה היקר, על אף גילך הצעיר-23 היית ונשארת גדול מהחיים. כואבים ומתגעגעים, מועדון הכדורעף".

חלקת הקבר של ולדימיר דרנוב
ולדימיר דרנוב ז"ל (צילום: נחום סגל)

בדוק גם

"אני מקבל את גזר הדין בהכנעה". גבי בן גלים צילום ארכיון: נחום סגל

התיאטרון כבר לא שייך לבן גלים

25 שנה אחרי שהקים את התיאטרון הראשון בקריות, החליט בן גלים למכור את חלקו לשותפיו. "לכל דבר מגיע זמנו", הוא אומר "להד הקריות"

נגד שיימינג. צילום: דוברות העירייה

תלמידים בקרית ים יוצאים נגד תופעת ה"שיימינג"

בבית הספר אורים בקרית ים עלתה השבוע הפקה בלעדית וייחודית בשם "בלי חשבון" המעלה את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *