יום שלישי , נובמבר 20 2018
בית / מבזקים / הישגים למערכת החינוך של קרית ביאליק

הישגים למערכת החינוך של קרית ביאליק

משרד החינוך בחר את בתי הספר המצטיינים לשנת 2017: שני בתי ספר מקריית ביאליק זכו בפרס החינוך המחוזי. כמדי שנה ועדת הפרס המורכבת מאנשי מקצוע בוחנת את בתי הספר שמומלצים לקבל את פרס החינוך על הישגיהם בתחום החינוך. השנה, שני בתי ספר מקריית ביאליק הומלצו לוועדה ושניהם זכו בפרס. הם התמודדו מול בתי ספר נוספים במחוז חיפה ועמדו בכל הקריטריונים הנדרשים ואף הוכיחו את ייחודם בתחומים רבים.

בתי הספר מקריית ביאליק הראו תהליכי למידה משמעותית, מענה מעולה לצרכי תלמידים, מעורבות חברתית-קהילתית , אקלים של דרך ארץ, אכפתיות וכבוד, שותפות הורים ואת ייחודיותם כמוסד חינוכי. בית ספר "הבונים"  הוא בית ספר קהילתי שזכה בפרס עבור הישגיו בלמידה משמעותית, פעילויות ערכיות ושיתוף הורים. ועדת הפרס ציינה כי בית הספר מהווה כור היתוך עבור תלמידיו ודואג לתפור חליפה אישית לכל ילד תוך שמירה על כבוד ודרך ארץ. ועדת הפרס התרשמה עמוקות מהיכולת הורבלית של ילדי בית הספר.

חטיבת הביניים אורט דפנה זכתה בפרס על הישגיה הן בתחום הלימודי והן בתחום הערכי. בית הספר משלב בעלי צרכים מיוחדים ומטמיע את קבלת השונה. בבית הספר לומדים תלמידים תקשורתיים על רצף האוטיזם (PDD) . בית הספר קיבל את הפרס עבור רמת הפעלת תוכניות ייחודיות ויכולת הכלה של התלמידים.

בשנת הלימודים הקודמת זכו בפרס החינוך המחוזי שני בתי ספר נוספים מקריית ביאליק: בית הספר "פסגות" וקריית החינוך "אורט" קריית ביאליק. לפני שנתיים זכו בפרס החינוך היוקרתי בית ספר "נעורים"  וגן "סביונים".

מנהל מחלקת החינוך, עמי ראובן, מסר:" מערכת החינוך בקריית ביאליק לא מוותרת לאף אחד ולא מוותרת על אף אחד". ראש העירייה, אלי דוקורסקי:" אני גאה במערכת החינוך העירונית. ברכות והצדעת כבוד למנהלי בתי הספר: יונה טלר ורעיה טובול, לצוותי המורים, לתלמידים ולהורים התומכים. דברים טובים קורים בחינוך בקריית ביאליק".

בדוק גם

בית חולים רמב"ם (צילום: אלי גרוס)

מת מפצעיו הילד בן 11 שנפל מבניין מגוריו בקרית ים

למרות מאמצי הרופאים שנלחמו להציל את חייו בחדר הניתוח נקבע מותו של הילד בן 11 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *