בית / גליל מערבי / מג'די חלבי ייקבר מחר בבית העלמין בעוספייה

מג'די חלבי ייקבר מחר בבית העלמין בעוספייה

שרידי גופתו של החייל הנעדר טוראי מג'די חלבי מדליית אלכרמל, נמצאו הבוקר ביער הסמוך לעוספייה. חלבי נעדר מזה 7 שנים.  הלוויתו תתקיים מחר (שישי) בשעה 12:30 בבית העלמין הצבאי בעוספייה.
דובר צה"ל התיר לפרסום הבוקר, כי נמצאה התאמה בין שרידי גופה שנמצאו ביער הכרמל ובין החייל הנעדר מג'די חלבי. שרידי הגופה שנמצאו  זוהו במכון לרפואה משפטית באבו כביר.  נסיבות מותו של החייל, הנעדר מאז חודש מאי 2005, מצויות בחקירת היחידה המרכזית של משטרת מחוז חוף.

 חלבי, חייל דרוזי נעדר כשהיה בן 20. הוא נולד  בשנת 1986 וכיום היה אמור להיות בן 27. בזמן שירותו הצבאי שירת  בחיל האוויר, בבית הספר הטכני ולאחר מכן הועבר לתפקיד בחיל החימוש. חלבי נראה בפעם האחרונה בכפרו, דליית אל-כרמל, ומאז אבדו עקבותיו.

משפחת חלבי הייתה עסוקה מאז דבר היעלמותו בניסיון לקבל מידע אודותיו. המשפחה הציעה פרס של 10 מיליון דולר למי שיביא מידע על בנם. הרי הכרמל והכניסה לדליית אלכרמל כוסו בשלטים שמציעים את הפרס הכספי יחד עם תמונתו.

ראש אגף כוח האדם, אלוף אורנה ברביבאי, מסרה לפני זמן קצר למשפחת חלבי את ההודעה בדבר מציאת ההתאמה.
"צה"ל ימשיך לעשות כל שביכולתו, תוך שילוב זרועות עם כלל גורמי הביטחון, על מנת להשיב לחיק המשפחות את כלל נעדרי צה"ל", כך נמסר.

מג'די חלבי
מג'די חלבי

בדוק גם

המרכז הרפואי זיו - צילום המרכז הרפואי זיו

התפרצות העכברת; "אם יש חשד לבוא להיבדק"

חשש לקיומה של מחלת הלפטוספירוזיס Leptospirosis (עכברת ) במקורות מים טבעיים, ברמת הגולן. תשעה בני אדם …

ירון סלמן. צילום: עידן בוקשיש

ורטהיים וסלמן התאחדו: מצפים לארבעה מנדטים

רשימת לב ביאליק ורשימת מנהיגות חדשה לביאליק ירוצו ביחד בבחירות המקומיות למועצת העיר קריית ביאליק. …