בית / קריות / הבית של העסקים / חברות בשמלה לבנה

חברות בשמלה לבנה

שם: מון שרי בית אופנה לכלות

שם הבעלים: מעיין בובליל ולוטם כהן

ותק: 10 שנים

כתובת: דרך עכו 91 קרית מוצקין.

איך התחלתן: "שתינו חברות מימי בית הספר וגם את השירות הצבאי עשינו יחד וכבר אז הפקנו אירועים קטנים. עם השחרור פתחנו עסק שבמסגרתו עבדנו מול רשויות מוניציפליות, מוסדות ארגוניים ורשתות חינוך. לאחר כמה שנים עשינו פאוזה בקריירה העצמאית והמשכנו, גם הפעם יחד, למכללת סלעדעת. לעצמאות חזרנו יחד עם הפיכתנו לבעלות בית האופנה לכלות מון שרי".

אופנה לכלות. מעיין בובליל ולוטם כהן (צילום: עצמי)
אופנה לכלות. מעיין בובליל ולוטם כהן (צילום: עצמי)

איך מתמודדים עם תחרות. "תחרות היא דבר חיובי, זה מה שגורם לנו לרצות להשתפר ולהיות הכי טובות שיש. ההתמודדות עם התחרות היא בניסיון להתאים את עצמך לשוק, לביקוש, להלכי הרוח, לעולם לא להיפך".

מוטו בעבודה: "עבורנו קריירה היא לא רק מה אנו עושות מחר בבוקר או בחודש הקרוב. קריירה היא תוכנית ארוכת טווח להצלחה ואנו נמצא את הנתיבים שיובילו אותנו למטרה. בכל פעם שנתקלים במכשול מחפשים נתיב עוקף או נתיב חדש שייקח אותו ליעד".

 

 

 

 

בדוק גם

ארוחת בוקר ברנה קריון תצלום יחצ

ארוחת בוקר בקליק? רנה קריון משיקים גיפט קארד במתנה

ב"רנה קריון" מפנקים את הלקוחות, כדי שיוכלו לפנק אחרים. מעתה, בלחיצת כפתור ניתן לרכוש Gift Card, בכל סכום On Line, אותו ניתן להעניק לאהוב, לחבר, או להשאירו אצלכם

צילום: דורון גולן

המלצה טובה

קבלו המלצה חמה: אתר "המלצה" שהקים עידן חזני הוא הכתובת שלכם להמליץ על עסקים ונותני שירות העושים מלאכתם נאמנה והכל התחיל בזכות קופאית האדיבה בסופרמרקט השכונתי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *