יום חמישי , אוקטובר 18 2018
בית / קריות / חדשות קריות / דג הזהב הגיע לקרית ים
כיכר דג הזהב בקרית ים. צילום: דוברות העירייה
כיכר דג הזהב בקרית ים. צילום: דוברות העירייה

דג הזהב הגיע לקרית ים

אגף התפעול של העירייה השלים השבוע את הקמתה של כיכר חדשה על ציר החוף של העיר אשר זכתה כבר לכינוי כיכר דג הזהב.

את הכיכר הנחשבת לאחת היפות בעיר הקימו עובדי העירייה במאמץ מרוכז של מספר שבועות וזאת למרות מזג האוויר הסוער. הכיכר החדשה  היא חלק משורה של כיכרות חדשות ופיתוח תשתיות הכבישים בכל רחבי העיר במסגרת תנופת הפיתוח של השכונות החדשות בעיר.

כיכר דג הזהב בקרית ים. צילום: דוברות העירייה
כיכר דג הזהב בקרית ים. צילום: דוברות העירייה

ראש העירייה, דוד אבן צור, שליווה את עבודות ההקמה מקרוב סיפר כי זו רק הכיכר הראשונה במסגרת עבודות פיתוח נרחבות המתנהלות בעיר בשנה האחרונה ועבודות נוספות המתוכננות ברחבי העיר בין השאר עומדת לקום בתוך מספר שבועות כיכר מרשימה נוספת בפינת הרחובות גלעד ותבור אשר סבלו במשך שנים מהצפות בימים החורף.

הכיכר החדשה שהקמתה הושלמה השבוע זכתה לתגובות נלהבות של תושבי העיר ובמיוחד בדף הפייסבוק של העירוני שם פנתה העירייה לגולשים וביקשה מהם הצעות לשם לכיכר החדשה.

בימים הקרובים תתכנס וועדת השמות העירונית ותבחר שם לכיכר החדשה ותיקח בחשבון גם את הצעות הגולשים. בעירייה מציינים בסיפוק כי פרסום הכיכר החדשה שבר את שיא התגובות בדף הפייסבוק וזו הוכחה להערכה הרבה של הגולשים ליוזמות הפיתוח בקריה ולמעורבות התושבים בתהליך.

בדוק גם

החיבור לכביש החוף. חדרה (צילום אבי כהן)

המדינה אישרה 15 מיליון שקלים לתכנון נתיבי תחבורה ציבורית בחדרה

משרד התחבורה אישר הקצאה לתכנון רחב היקף, מה שמעיד על אמון בעיריית חדרה וביכולתה לבצע בתום התכנון פרויקטים הנאמדים בכ-200 מיליון שקלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *