יום שלישי , אוקטובר 16 2018
בית / קריות / בחירות מקומיות בקריות / בתפקיד היועץ: אייל ברקוביץ'
אייל ברקוביץ' ויונה יהב
בית ספר שיאתר כשרונות עד גיל הגן. אייל ברקוביץ' ויונה יהב (צילום עצמי)

בתפקיד היועץ: אייל ברקוביץ'

אייל ברקוביץ' נענה ליוזמה של ראש עיריית חיפה יונה יהב, להתמנות ליועץ לענייני ספורט הישגי. לאחר שיהב הזמין את ברקוביץ', כדי לספר לו על כוונתו לפתוח בית ספר לספורט בחיפה ולחנוך תכנית לגילוי כישרונות צעירים בשישה ענפי ספורט: כדורגל, כדורסל, ספורט ימי, אתלטיקה קלה, ענפי הספורט הימי וטניס. בכוונת יהב לגלות כישרונות צעירים מגיל הגן או כיתה א' ולתת להם תכנית הכשרה מקצועית שתביא אותם לרמות הגבוהות ביותר בספורט התחרותי בארץ ובעולם.

"לחיפה יש את המתקנים הטובים ביותר בארץ", אמר יהב, "כמו האיצטדיון החדש, היכל הספורט, מרכז שיט ימי וחופים מצוינים, איצטדיון אתלטיקה קלה ועוד. אין סיבה לא לנצל את כל מתקני הספורט האלה לטיפוח דור העתיד של הספורט הישראלי. ברקוביץ' הודה לראש העיר על האמון והבטיח להכין תכנית שלדית רעיונית ותקציבית ואמר כי ישמח לרכז בעתיד את הפרויקט.

אייל ברקוביץ' ויונה יהב
בית ספר שיאתר כשרונות עד גיל הגן. אייל ברקוביץ' ויונה יהב (צילום עצמי)

 

בדוק גם

לראשונה בעידן שלו מסתמנת עונה נטולת ציפיות. יעקב שחר ומו אלאך צילום: דוברות מכבי חיפה

שבע השנים הרעות של מכבי חיפה

אפשר לכתוב ספר על מה שעבר על מכבי חיפה בשבע השנים האחרונות. המועדון, ששם בכיס הקטן את כל שאר המועדונים מתחילת המילניום ועד 2011, הפך בשנים האחרונות לצל של עצמו. כתב 'הד הקריות' אופיר לוי, מנסה להבין מה קרה והוא לא אופטימי, אבל אחרי שבע שנים רעות מגיעות שבע שנים טובות, לא? טור מיוחד של אסף לוי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *