מבזקים
בית / קריות / בחירות מקומיות בקריות / בתפקיד היועץ: אייל ברקוביץ'

בתפקיד היועץ: אייל ברקוביץ'

אייל ברקוביץ' נענה ליוזמה של ראש עיריית חיפה יונה יהב, להתמנות ליועץ לענייני ספורט הישגי. לאחר שיהב הזמין את ברקוביץ', כדי לספר לו על כוונתו לפתוח בית ספר לספורט בחיפה ולחנוך תכנית לגילוי כישרונות צעירים בשישה ענפי ספורט: כדורגל, כדורסל, ספורט ימי, אתלטיקה קלה, ענפי הספורט הימי וטניס. בכוונת יהב לגלות כישרונות צעירים מגיל הגן או כיתה א' ולתת להם תכנית הכשרה מקצועית שתביא אותם לרמות הגבוהות ביותר בספורט התחרותי בארץ ובעולם.

"לחיפה יש את המתקנים הטובים ביותר בארץ", אמר יהב, "כמו האיצטדיון החדש, היכל הספורט, מרכז שיט ימי וחופים מצוינים, איצטדיון אתלטיקה קלה ועוד. אין סיבה לא לנצל את כל מתקני הספורט האלה לטיפוח דור העתיד של הספורט הישראלי. ברקוביץ' הודה לראש העיר על האמון והבטיח להכין תכנית שלדית רעיונית ותקציבית ואמר כי ישמח לרכז בעתיד את הפרויקט.

אייל ברקוביץ' ויונה יהב
בית ספר שיאתר כשרונות עד גיל הגן. אייל ברקוביץ' ויונה יהב (צילום עצמי)

 

בדוק גם

"ההתמזגות נעשתה לטובת העיר" דוד אבן צור (צילום: גיל נחושתן)

קרית ים: סיעת יש עתיד התאחדה עם סיעתו של אבן צור

סיעת "יש עתיד" בראשותה של קלרה ריכטר התאחדה עם סיעתו של ראש העיר דוד אבן צור והיא תהיה המנדט השישי שלו במועצת העיר. אבן צור: "ההתמזגות נעשתה לטובת העיר"

מוטי בליצבלאו (צילום: אלדד צלמים)

קרית חיים אחת זכתה בעתירה בעניין פתקי ההצבעה הפסולים

השופט עודד ברלינר קבע, כי הוא מאשר ספירה נוספת בקלפי נוספת בקרית חיים בשל אי התאמה בספירה. לסיעה חסרו 28 קולות כדי להיכנס למועצת העיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *