יום שני , נובמבר 19 2018
בית / קריות / חדשות קריות / אנס את בתו החורגת והכניס אותה להריון

אנס את בתו החורגת והכניס אותה להריון

פרקליטות מחוז חיפה הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד תושב אזור הקריות בגין אינוס בנסיבות מחמירות את בתו החורגת, קטינה שטרם מלאו לה שש עשרה שנים ובגין עבירות של תקיפות קטין בנסיבות מחמירות .

מעובדות כתב האישום שהוגש ביום חמישי שעבר, באמצעות עוה"ד שונית קדם-נימצן , עולה כי  במהלך חודש אפריל השנה, אנס  הנאשם את  ביתה של בת זוגו,  קטינה כבת 12.5, וכתוצאה מהאונס הרתה הקטינה .בנוסף נהג הנאשם  להכות את הקטינה  ואת אחותה  קטינה גם היא, לאורך זמן, באמצעות ידיו ובאמצעות חגורה, כאשר באחת  המקרים  נגרמה לאחותה  חבלה .

עוד עולה כי החל מסוף חודש מאי השנה סבלה הקטינה  מכאבי בטן, בחילות והקאות, ובהמשך לכך פנתה מספר פעמים לרופא הילדים אשר טיפל בה. בהמשך לתלונותיה, נערכה  לקטינה  בדיקת אולטראסאונד בבטן, בה נצפה רחם מוגדל ובתוכו עובר, והיא הופנתה למיון בית  החולם ושם עברה ניתוח, בו בוצעה גרידת שאיבה תוך הוצאת חומר הריוני.

לאחר שנעשו בדיקות שהוכיחו כי הנאשם הוא אבי העובר ונגבתה עדותה של הקטינה, עצרה אותו המשטרה. עקב רגישות המקרה מתנהל המשפט בדלתיים סגורות ובית המשפט הורה לאסור כל פרסום שעלול להביא לזיהוי המעורבים.

בדוק גם

מעניקים את תעודת ההוקרה לסאקר זובידאת (צילום עצמי)

מצא ארנק ובו 20 אלף שקל, העביר אותו למשטרה

עובד עיריית מגדל העמק, סאקר זובידאת קיבל השבוע תעודת הוקרה מראש העיר וממפקד תחנת המשטרה על אזרחות למופת שגילה * "בסך הכל עשיתי מה שכל אחד היה עושה", הוא לא מבין על מה המהומה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *