יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / קריות / חדשות קריות / אישום: גייבדנוב רצח את דרנוב

אישום: גייבדנוב רצח את דרנוב

כתב אישום הוגש הבוקר (רביעי) נגד תושב חיפה, מיכאל גייבדנוב, בן 29, בגין רצח שחקן הכדורעף ולדימיר דרנוב מקרית אתא. הנאשם מאושפז בכפייה מאז החקירה נגדו.

ולדימיר דרנוב
הנאשם רצה לנקום במנוח. ולדימיר דרנוב ז"ל (צילום: נחום סגל)

מכתב האישום עולה כי במהלך בילוי במסעדת הפלמינגו מפרץ חיפה, התפתח עימות קל בין  דרנוב  וחלק מחבריו לבין חבריו של הנאשם. בעקבות זאת הגיע גייבדנוב למקום והתפתחה קטטה מחוץ למועדון, בה היו מעורבים הקבוצות. כתוצאה מהמעורבות בקטטה הנאשם ושניים מחבריו נחבלו, טופלו בבית חולים ושוחררו לביתם באותו היום.

כתב האישום מציין כי בעקבות הקטטה והחבלות שנגרמו לו בקטטה, חש הנאשם שדרנוב וחבריו פגעו בכבודו ובמהלך החודשים שחלפו מאז הקטטה, הצטברו בלבו תחושות טינה, זעם ורצון לנקום במנוח ובחבריו.

על פי כתב האישום, הערב חג הסוכות הגיע דרבנוב יחד עם חבריו, לבילוי במועדון המלינה ובמקביל הגיע גם הנאשם למועדון יחד עם חבר.

בכתב האישום צוין כי גייבדנוב הגיע כשהוא נושא על גופו סכין מתקפלת. במהלך שהותו במועדון הנאשם הבחין במנוח, זיהה אותו כמי שהיה מעורב בקטטה במסעדת "פלמינגו" והחליט לגרום למותו. על פי כתב האישום הנאשם עקב אחר מעשיו של המנוח במועדון והמתין לשעת כושר.

בשלוש לפנות בקר יצא דרבנוב ז"ל מהמועדון והחל ללכת בסמטה לכיוון שדרות ההסתדרות. הנאשם יצא אחריו מהמועדון ועקב אחריו בהליכה מהירה, כשהוא מחזיק את הסכין בידו. גייבדנוב צעד בעקבות דרבנוב כעשרים מטרים. כתב האישום מתאר כי הוא הגיע אל המנוח, שלח אליו את ידו השמאלית, משך בו וסובב אותו כשפניו אליו. מיד לאחר מכן דקר אותו באמצעות הסכין פעמיים, באזור בית החזה משמאל ומימין ונמלט מהמקום.

במקביל להגשת כתב האישום, ביקשה הפרקליטות מבית המשפט לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. מעצרו הוארך עד החלטה אחרת, והדיון בבקשת המדינה יתקיים בעוד כשבועיים. בינתיים, הוארך גם הצו להסתכלות בתנאי אשפוז, בהתאם לבקשת ד"ר בוריס ראוכברגר, מנהל המחלקה מהמרכז לבריאות הנפש בשער מנשה, שם מאושפז הנאשם.

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

פרגולה פיסולית. צילום: דוברות העירייה

הושלם פרויקט שיפוץ רחבת הזכרון בקרית ביאליק

הצללה ייחודית המזכירה בצורתה כיפות הותקנה בשבוע האחרון ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בקרית ביאליק. בכך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *