יום רביעי , דצמבר 19 2018
בית / פנאי / מה בישלה ג'קי ממאסטר שף?
ג'קי אזולאי  (צילום: עדי שוורץ)
ג'קי אזולאי (צילום: עדי שוורץ)

מה בישלה ג'קי ממאסטר שף?

שיתוף פעולה ראשון מסוגו בין התכנית מאסטר שף של קשת והאקדמיה הקולינרית של הרשת 'לגעת באוכל', במסגרתו יתקיימו סדנאות בישול ואפייה המשלבות את מיטב המתכונים של מתמודדי מאסטר שף בעונה הנוכחית ובעונות הקודמות. כמו כן, משתתפי הסדנאות יאותגרו במשימות ייחודיות בדומה לאלו המוצגות למתמודדים בתוכנית.

הפיינליסטים של מאסטר שף (צילום: עדי שוורץ)

ביום חמישי האחרון התקיימה בלגעת באוכל הסדנא הראשונה בהשתתפות שלושת הפינליסטים של העונה: תום פרנץ, ג'קי אזולאי וסלמה פיומי. הפיינליסטים הגיעו להעביר סדנא חד פעמית ל- 20 מאושרים שנבחרו על ידי קשת ולגעת באוכל.

ג'קי אזולאי (צילום: עדי שוורץ)

בין המתכונים הרבים ממאסטר שף שנבחרו ללמד בסדנאות:  דגים ברוטב עגבניות של סמדי בומבה במסגרת סדנת 'לילות פנטזיה', מהמטבח המרוקאי. מתכון לפסטה וכדורי בשר ברוטב עגבניות של אביבה פיבקו במסגרת סדנת "לה קוצ'ינה" איטליאנה, מטבח איטלקי כפרי. קציצות ההפתעה של אבי לוי, זוכה מאסטר שף עונה שנייה, בסדנה "מדריך הבשר המושלם".

בדוק גם

לא התכוון להגיע לתכנית. אופיר שכטר (צילום: יח"צ)

בישול, סיפור אהבה

הסיפור של אופיר שכטר, עובד הייטק, היום ממעלות, במקור מקרית אתא, כמו נלקח מהאגדות נישואיו השניים לאהבת נעוריו, איתה לא התראה 20 שנה וההגעה לנבחרת בעונה האחרונה של "מאסטר שף" לאחרונה החל לקיים סדנאות בישול ואפייה אצלו בבית ואצל מי שרק מזמין אותו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *