בית / פנאי / בגדי ים לכולם

בגדי ים לכולם

יש הרבה מה להראות בקולקצית בגדי הים לקיץ 2015 של גליק, אבל כדאי ומעניין גם לשמוע את הסיפור שמאחורי. שמואל גליק, יליד רומניה, עלה לארצנו שטופת השמש לפני למעלה מ-60 שנים ונבהל מהחום. אחרי שהלך לטבול בים כדי לצנן את עצמו, הוא החליט להפוך את החום לחלום ולהשתמש בו כיתרון.

בגדי ים גם לילדים. גליק 2015 (צילום: יניר סלע)
בגדי ים גם לילדים. גליק 2015 (צילום: יניר סלע)

גליק הניח שארץ כה חמה ולחה תעודד אנשים רבים ללכת לים, ולכן החליט לייצר בגדי ים בעצמו. הוא רכש מכונת תפירה איכותית, ייבא בדים מאיטליה וביקש מאשתו, אסתר, שהייתה בעלת חוש אופנתי מפותח במיוחד, לתפור בעצמה את הדגמים הראשונים אותם היא מדדה על שכנות וחברות. מהר מאוד הבינו הזוג גליק 2 דברים: אף אישה אינה מושלמת ולכל אחת יש נתוני גוף ייחודיים, ואף אישה אינה נהנית להתפשט ולחשוף את עצמה לעיני מוכרות ביקורתיות.

יש גם בשלם. גליק 2015 (צילום: יניר סלע)
יש גם בשלם. גליק 2015 (צילום: יניר סלע)

על רקע שתי התובנות הללו, הקימו הזוג גליק את החנות הראשונה והמיתולוגית בשכונת הדר בחיפה. החנות הייתה היחידה בארץ שאפשרה לרכוש מידות שונות של החלק העליון ושל החלק התחתון של הביקיני, זאת מתוך הבנה שלא כל אישה בעלת חזה גדול גם בורכה בישבן רחב ולהיפך. עוד נתנה החנות פתרון לנשים עם מידות קיצוניות או עם צרכים מיוחדים.  הם גם החליטו כי בחנות יעבדו, לצד אסתר עצמה, רק מוכרות מקצועיות בעלות חוש אסטטי מפותח.

לערבב בין צבעים למידות. גליק 2015 (צילום: יניר סלע)
לערבב בין צבעים למידות. גליק 2015 (צילום: יניר סלע)

תוך מספר שנים צמחה החנות הקטנה והפכה לשם דבר באזור חיפה והצפון כולו,  החנות פתחה סניפים נוספים ברחבי הארץ, הרשת מוכרת היום בגדי ים ממידה 4 ועד 54 ומאפשרת mix&match בין כל בגדי הים, כל המותגים וכל המידות.

בגד ים שמתאים לך בדיוק. גליק 2015 ( צילום: יניר סלע)
בגד ים שמתאים לך בדיוק. גליק 2015 ( צילום: יניר סלע)

בדוק גם

ניו יורק, ניו יורק. משיקים את הסניף של מותג הטיפוח הניו יורקי Kiehl's בעופר גרנד קניון (צילום: אסף לב)

שופינג אנד פלז'ר / סיבוב בקניונים

ההנחות, המבצעים, ההטבות והמופעים. כל מה שקורה במרכזי הקניות

בשבת הבאה בחוצות המפרץ. "גיבורפי" (איור: יח"צ)

סיבוב בקניונים: הנחות, מבצעים, בילויים

כל מה שקורה בקניונים בקריות ובחיפה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *