בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / הבחירות בנצרת עילית: המבחן הלוגיסטי

הבחירות בנצרת עילית: המבחן הלוגיסטי

יום הבחירות בנצרת עילית, הוא יום שבתון לעובדי העירייה ולמערכת החינוך, להבדיל מיום הבחירות לכנסת, מה שאומר שכל שאר האנשים יצאו היום לעבודה כרגיל וספק אם הבחירות יהיו בראש מעיניהם. בשני המחנות, פלוט וטויטו, יודעים היטב כי גם אם המצביעים שלהם אמרו בפה מלא כי הם תומכים בהם, וגם אם הסקרים למועמד זה או אחר מחמיאים, עדיין אי אפשר לסמוך על דבר וחצי דבר. המשימה היא להביא אותם לקלפי, ללוות אותם ולהחזירם הביתה. הדבר לא נכון רק לגבי קשישים ואנשים עם מוגבלויות, שצריך להעמיד לרשותם רכבים, שיסיעו אותם פיסית לקלפיות, אלא גם את האנשים העייפים שחוזרים מעוד יום עבודה. צריך לדעת להביא לקלפי גם חיילים או אנשים שגרים במקומות אחרים, אך עדין רשומים כתושבי העיר.

כחלון מברך את טויטו (צילום עצמי)
כחלון מברך את טויטו (צילום עצמי)

שני המועמדים ניסו לשוות למאבק ממלכתיות והשיגו תמיכתם של שרים. בעוד שטויטו הסתפק בשר האוצר משה כחלון, פלוט הציג סרטון עם ברכה מראש הממשלה, בנימין נתניהו ומשרים נוספים, ביניהם גלעד ארדן, אריה דרעי ואחרים.

בשני המטות התכוננו ליום הבוחר אליו כמו למבצע צבאי לכל דבר: כלי רכב, תווי דלק, רשימת כתובות מדויקת, שתייה וסנדביצים לפעילים, שפזורים בסמוך לכל הקלפיות המוצבות בעיר.

ראש הממשלה מפרגן (צילום עצמי)
ראש הממשלה מפרגן (צילום עצמי)

למזלם של המתמודדים, הבחירות נפלו על קיץ ואין חשש מגשם שהיה מרחיק את הבוחרים. אגב, מנהל האירועים העירוני אריה אקרמן, מחתן הערב את בתו באזור המרכז ורבים מתושבי העיר יגיעו לאירוע זה. מעניין מי מבין המחנות יחגוג בחתונה הערב..

 

בדוק גם

חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)

"אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, חנך את בית קק"ל הראשון בארץ ופירגן לראש העיר רונן פלוט

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *