מבזקים
בית / עמקים / מגדל העמק / 8.5 מיליון שקלים הושקעו במתקני ספורט במגדל העמק

8.5 מיליון שקלים הושקעו במתקני ספורט במגדל העמק

עיריית מגדל העמק בנתה בשנים האחרונות תכנית אב עירונית לספורט המבקשת לקדם תכניות ספורט לצד השקעות במתקנים. לא פחות מאחד עשרה פרויקטים קידמה עיריית מגדל העמק בתחום הספורט במהלך השנתיים האחרונות בהשקעה של למעלה מ-8.5 מיליון שקלים.

ברדה חונך משטח מיניפיץ חדש (צילום עצמי)
ברדה חונך משטח מיניפיץ חדש (צילום עצמי)

בין הפרויקטים שהסתיימו אפשר לציין את שיפוץ חדרי ההלבשה של מרכז הטניס בעלות של כחצי מיליון שקלים, שיפוץ שני מגרשי ספורט ב"אורט רוגוזין" בעלות של 850 אלף שקלים ומגרש נוסף ב"נחל צבי" בעלות כוללת של 300 אלף שקלים. כמו כן הסתיימה בנייתו של מגרש כדורגל סינטטי מואר בקריית התרבות והספורט סמוך למרכז המוזיקה.

בימים אלה נמצאים מספר פרויקטים בהליכי ביצוע ותכנון וביניהם שיפוץ אולמות ספורט ביערת העמק בעלות של כמיליון שקלים ובמתנ"סון כ-500 אלף שקלים, שיפוץ שני מגרשים ברחובות "חרוב" ו"עצמאות" וכן שיפוץ אצטדיון אתלטיקה ב"אורט רוגוזין" בעלות כוללת של כ-1.5 מיליון שקלים.

כמו כן מתוכנן אצטדיון כדורגל ברמה של ליגה לאומית, משותף למגדל העמק ויפיע, בעלות של כ-20 מיליון שקלים. יש לציין כי בקרוב יחל הקמתו של מגרש כדורגל סינטטי מואר נוסף במתחם בתי הספר "יערת העמק"-"נופים" שיהיה פתוח אחה"צ לקהל הרחב.

ראש העיר אלי ברדה שגייס את הכספים ממשרדי ממשלה, המועצה להסדר ההימורים בטוטו, רשת "אורט וקרן "קלור" וכמובן הרשות המקומית שהעמידה מאצ'ינג לכל פרויקט, הודה למחזיק תיק הספורט יוסי פורטל על שיתוף הפעולה ואמר: "לצד תכנית 'עיר פעילה ובריאה' שפועלת במתנ"ס, תכנית 'זוזו' של משרד החינוך בבתי הספר, משקיעה הרשות מיליוני שקלים בתשתיות ובמתקנים חדשים כדי לעודד ולהנגיש את התלמידים והתושבים לעסוק בספורט".

 

 

 

בדוק גם

טניסאי נצרת עילית. טאובר משמאל (צילום עצמי)

הפטנט בדרך לזכייה באליפות: שחקן שמשחק בליגה הצרפתית

טניסאי השולחן של הפועל נצרת עילית, מצאו פטנט מקורי כדי לזכות באליפות: הם מקפיצים למשחקים החשובים את הטניסאי מיכאל טאובר, המתגורר בצרפת ובמשחק בקבוצה מקומית מהליגה הצרפתית. מכיוון שמשחקי הליגה הצרפתית בטניס שולחן מתקיימים בשבת והליגה בישראל מתקיימת בימי שלישי, יכול טאובר לערוך גיחות לישראל, בכל פעם שהוא מתבקש.

אהרון כהן (צילום עצמי)

אהרון כהן ירוץ למועצה בנצרת עילית ברשימת "שומרים על הבית למען ילדינו"

כהן, בן 50, שירת בצבא הקבע במשך 28 שנים והשתחרר לפני כשנה בדרגת רס"ב, אומר כי בראש סדר העדיפויות שלו יעמוד נושא הצעירים. "זה נושא שמדבר אל לבי, טבעי שאטפל בנושא זה כי הם דור העתיד, יש לי תכניות וצריך לחבק אותם כדי שיישארו בעיר", הוא אומר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *