בית / עמקים / חדשות עמקים / 8 שנים לאחר שסיים בהצטיינות את לימודיו חזר לשם כמורה

8 שנים לאחר שסיים בהצטיינות את לימודיו חזר לשם כמורה

איתי סוריו סיים בהצטיינות את לימודיו בתיכון שרת בנצרת עילית לפני 8 שנים. לאחר השירות הצבאי המשיך בלימודי תואר ראשון במתמטיקה באוניברסיטת בר אילן ובימים אלה מסיים תואר שני בהוראת המתמטיקה והמדעים.

איתי סוריו (צילום עצמי)
איתי סוריו (צילום עצמי)

במקצוע ההוראה בחר איתי מתוך שליחות "אין הרבה מקצועות בהם אתה יכול להשפיע באופן כל כך משמעותי כמו בהוראה" הוא מסביר, "אני נהנה ללמד ובעיקר לראות את התוצאות, אין דבר יותר משמח מאשר לראות תלמיד מצליח שמממש את הפוטנציאל הגלום בו ונהנה"

איתי משמש כמורה מתגבר במשה שרת במסגרת לימודי ההכנה לקראת מבחני הבגרות במתמטיקה, חזרתו לבית הספר בו למד מעוררת התרגשות רבה בעיקר בקרב המורים, שלימדו אותו עד לפני מספר שני וכעת הם חבריו בחדר המורים.

מנהלת בית הספר, ד"ר סיגל ברגר, מפרגנת למורה החדש ומציינת כי בית הספר מגייס לשורותיו את המורים האיכותיים ביותר ומצרף אותם לסגל המקצועי המיומן והמנוסה שמאפיין את בית הספר. "אני תמיד שמחה לראות תלמיד, בוגר של בית הספר, מצליח ועושה חייל בלימודים גבוהים. הדבר רק מעיד על איכות בית הספר ומערכת החינוך העירונית", אמרה.

איתי בן ה-26 מתגורר בנצרת עילית וגם מלמד במרכז המצוינות שנתח לאחרונה ע"י קק"ל במסגרת תוכנית ההתחדשות העירונית שמובילה העירייה ברשות ראש העיר, רונן פלוט, אשר גם הוא הצטרף לברכות ואיחל בהצלחה למורה החדש.

בדוק גם

צילום אילוסטרציה: פוטוליה

נצרת: אישה דקרה גבר ונמלטה מהמקום

הובהל לבית חולים העמק בעפולה במצב בינוני. המשטרה מנסה לאתר את החשודה

יחד

עפולה: תנועת יחד בראשות המשנה לראש העיר מיכאל ברקן תומכת ביצחק מירון

התנועה מייצגת את מגזר העולים מחבר העמים, המהווים כ-20 אחוז מאוכלוסיית העיר. ברקן: "גאה להיות שותף להצלחות של מירון". ראש העיר מירון: "תרומת העולים ניכרת בעיר בכל תחום, נמשיך להצמיח את עפולה ולהוביל אותה להישגים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *