בית / עמקים / חדשות עמקים / 8 שנים לאחר שסיים בהצטיינות את לימודיו חזר לשם כמורה

8 שנים לאחר שסיים בהצטיינות את לימודיו חזר לשם כמורה

איתי סוריו סיים בהצטיינות את לימודיו בתיכון שרת בנצרת עילית לפני 8 שנים. לאחר השירות הצבאי המשיך בלימודי תואר ראשון במתמטיקה באוניברסיטת בר אילן ובימים אלה מסיים תואר שני בהוראת המתמטיקה והמדעים.

איתי סוריו (צילום עצמי)
איתי סוריו (צילום עצמי)

במקצוע ההוראה בחר איתי מתוך שליחות "אין הרבה מקצועות בהם אתה יכול להשפיע באופן כל כך משמעותי כמו בהוראה" הוא מסביר, "אני נהנה ללמד ובעיקר לראות את התוצאות, אין דבר יותר משמח מאשר לראות תלמיד מצליח שמממש את הפוטנציאל הגלום בו ונהנה"

איתי משמש כמורה מתגבר במשה שרת במסגרת לימודי ההכנה לקראת מבחני הבגרות במתמטיקה, חזרתו לבית הספר בו למד מעוררת התרגשות רבה בעיקר בקרב המורים, שלימדו אותו עד לפני מספר שני וכעת הם חבריו בחדר המורים.

מנהלת בית הספר, ד"ר סיגל ברגר, מפרגנת למורה החדש ומציינת כי בית הספר מגייס לשורותיו את המורים האיכותיים ביותר ומצרף אותם לסגל המקצועי המיומן והמנוסה שמאפיין את בית הספר. "אני תמיד שמחה לראות תלמיד, בוגר של בית הספר, מצליח ועושה חייל בלימודים גבוהים. הדבר רק מעיד על איכות בית הספר ומערכת החינוך העירונית", אמרה.

איתי בן ה-26 מתגורר בנצרת עילית וגם מלמד במרכז המצוינות שנתח לאחרונה ע"י קק"ל במסגרת תוכנית ההתחדשות העירונית שמובילה העירייה ברשות ראש העיר, רונן פלוט, אשר גם הוא הצטרף לברכות ואיחל בהצלחה למורה החדש.

בדוק גם

איילה זלצר (צילום דוברות העירייה)

מגדל העמק: ירידה בשיעור אחוז התלונות המוצדקות בהשוואה לשנת 2016

דוח תלונות הציבור לשנת 2017 הוגש למועצת העיר על ידי איילה זלצר, הממונה על תלונות ציבור ברשות

רפי בן שטרית

סערה בבית שאן בעקבות סגירת גן רגיל ופתיחת גן דתי

ראש העיר, רפי בן שטרית: "מי שטוען, שאני או אגף החינוך בעירייה מעודד או תומך רק בגנים דתיים או סוגר גנים ממלכתיים, כדי לפתוח גן ממ״ד - פשוט משקר. מסית. מדיח. ופועל ממניעים פוליטיים ולא ענייניים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *