בית / עמקים / חדשות עמקים / 13 שנים לפטירתו של שאול עמור ז"ל

13 שנים לפטירתו של שאול עמור ז"ל

אתמול (שני) נערכה האזכרה השנתית לזכרו של ראש העיר מגדל העמק לשעבר, שאול עמור ז"ל, בהשתתפות ראש העיר אלי ברדה, מ"מ ראש העיר סרגיי אוקלנדר, סגן ראש העיר אלי בקסיס, מנכ"ל העירייה לשעבר עו"ד אורי גולן, יו"ר סניף הליכוד מכלוף בן קסוס, וכמובן בני משפחה, חברים ותושבים.

על קברו של שאול עמור ז"ל (צילום דוברות העירייה)
על קברו של שאול עמור ז"ל (צילום דוברות העירייה)

עמור כיהן כראש עיריית מגדל העמק במשך כעשרים שנים. בדרכו הפוליטית כיהן עמור במשך שלוש קדנציות כחבר כנסת מטעם מפלגת הליכוד, בכנסות ה-12, ה-13 וה-14. הוא אף כיהן כשר בלי תיק בממשלתו הראשונה של בנימין נתניהו. בהמשך ניסה עמור להתמודד לנשיאות למול עזר ויצמן, לאחר מכן נשלח עמור לבריסל, שם כיהן כשגריר ישראל בבלגיה.

הרב אשר בן דוד ספד לו. ראש העיר אלי ברדה נשא דברים לזכרו. "שאול שימש כראש עיר תקופה ארוכה ותרומתו חקוקה בהיסטוריה של מגדל העמק. כהוקרה על תרומתו הנצחנו את שמו בשדרה מרכזית "שדרות שאול עמור" ובקריית החינוך ע"ש שאול עמור וזאת כדי שייזכר כראוי גם בדורות הבאים", אמר ברדה.

בדוק גם

לידור כהן (צילום חגאג רחאל)

לידור כהן מתלבט בין מגדל העמק לבני זלפה

ללידור כהן יש הבנות עם הפועל מגדל העמק לגבי העונה הבאה, אבל אין לו כל חוזה חתום. "עם כל האהבה שיש לו להפועל מגדל העמק, הוא מתלבט כי בזלפה מדובר בסכומים שיכולים לסדר אותו משמעותית", אומר מקורב לשחקן, שבימים הקרובים יצטרך להחליט בנוגע לעתידו.

תדריך פיקוד העורף (צילום: דוברות)

הבוקר: ניסוי התרעה של פיקוד העורף בגלבוע ובעמק יזרעאל

במסגרת התרגיל תורגש תנועה ערה של כוחות הביטחון. בשעה 10:05 כחלק מניסוי ההתרעה, תשמע אזעקה עולה ויורדת במספר יישובים, ביניהם גלבוע ועמק יזרעאל. במידה ותופעל אזעקת אמת תישמע אזעקה נוספת לאחר מכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *