מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / לוכד הנחשים

לוכד הנחשים

לוכד הנחשים העירוני בנצרת עילית, גילי גמליאל, הוזעק ללכוד, נחש צפע ששוטט להנאתו ליד בלוני הגז בבניין משותף ברחוב תירוש בנצרת עילית. "זה היה נחש באורך 1.5 מטרים והפעם באמת מסוכן כי הוא ארסי", הוא מספר.

גילי גמליאל בפעולה
גילי גמליאל בפעולה

-כמה נחשים לכדת העונה?

"העונה מתחילה ממרץ אפריל ומסתיימת בסביבות אוקטובר נובמבר יש פיקים באמצע תלוי במזג האוויר.  לא כל נחש אנחנו מצליחים ללכוד לפעמים הוא מתחבא בסדק או בנקיק ואי אפשר ללכוד אותו".

-איך אתה מסביר את העלייה במספר הנחשים העונה בנצרת עילית?

זה נשמע קצת מוזר, אבל זה כתוצאה מעבודות הניקיון היסודיות שמתבצעות בעיר, נחשים שהתחבאו עד עכשיו בתוך העשביות יוצאים החוצה,  הניקיון יועיל לנו בשנים הבאות אבל הקיץ זאת בעיה".

-מה היה הסיפור הכי מפתיע מבחינתך בלכידת נחש?

"יום שישי אחד בצהרים אני מקבל קריאה מאישה מבוהלת שמספרת על נחש בתוך תנור האפייה במטבח שלה,  תוך כדי הבישולים לשבת. הוא אומנם היה ליד המנוע אבל איך הגיע לתנור רק אלוהים יודע".

-אתה לא מפחד?

"כשאני ניגש ללכוד נחשים אני לא בא בביטחון עצמי,  תמיד חושש  אני בא בקור רוח, מאוד מרוכז. אשקר אם אגיד שאני לא מפחד יש פחד מסוים,  לכל נחש יש את התזוזה שלו אתה לא יכול לדעת איך הוא תוקף או יותר נכון מגן על עצמו".

בדוק גם

שחקני הפועל עפולה אצל ראש העיר (צילום דוברות העירייה)

"גביע הטוטו הוא הוקרה על תמיכת העירייה בקבוצה"

נציגי מחזיקת גביע הטוטו הטרייה הגיעו לבניין העירייה למפגש עם הנהלת העיר והעומד בראשה, יצחק מירון. הם התקבלו במחיאות כפים מצד העובדים

גיל ברעם (צילום מיכאל מלכין)

ארגון השחקנים דורש מנצרת עלית להחזיר לשחקנים 10 אחוזים שקוצצו משכרם

לארגון נודע כי לא רק שהקבוצה פעלה באופן חד צדדי וקיצצה בשכר מבלי להגיע עם ארגון השחקנים להסכם קיבוצי מסודר, אלה שעכשיו נעלמו לפתע הבעיות הכלכליות שבעטיו בוצע הקיצוץ והקבוצה מתכוונת להחתים שחקנים חדשים בחלון ההעברות הקרוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *