מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / לוכד הנחשים

לוכד הנחשים

לוכד הנחשים העירוני בנצרת עילית, גילי גמליאל, הוזעק ללכוד, נחש צפע ששוטט להנאתו ליד בלוני הגז בבניין משותף ברחוב תירוש בנצרת עילית. "זה היה נחש באורך 1.5 מטרים והפעם באמת מסוכן כי הוא ארסי", הוא מספר.

גילי גמליאל בפעולה
גילי גמליאל בפעולה

-כמה נחשים לכדת העונה?

"העונה מתחילה ממרץ אפריל ומסתיימת בסביבות אוקטובר נובמבר יש פיקים באמצע תלוי במזג האוויר.  לא כל נחש אנחנו מצליחים ללכוד לפעמים הוא מתחבא בסדק או בנקיק ואי אפשר ללכוד אותו".

-איך אתה מסביר את העלייה במספר הנחשים העונה בנצרת עילית?

זה נשמע קצת מוזר, אבל זה כתוצאה מעבודות הניקיון היסודיות שמתבצעות בעיר, נחשים שהתחבאו עד עכשיו בתוך העשביות יוצאים החוצה,  הניקיון יועיל לנו בשנים הבאות אבל הקיץ זאת בעיה".

-מה היה הסיפור הכי מפתיע מבחינתך בלכידת נחש?

"יום שישי אחד בצהרים אני מקבל קריאה מאישה מבוהלת שמספרת על נחש בתוך תנור האפייה במטבח שלה,  תוך כדי הבישולים לשבת. הוא אומנם היה ליד המנוע אבל איך הגיע לתנור רק אלוהים יודע".

-אתה לא מפחד?

"כשאני ניגש ללכוד נחשים אני לא בא בביטחון עצמי,  תמיד חושש  אני בא בקור רוח, מאוד מרוכז. אשקר אם אגיד שאני לא מפחד יש פחד מסוים,  לכל נחש יש את התזוזה שלו אתה לא יכול לדעת איך הוא תוקף או יותר נכון מגן על עצמו".

בדוק גם

אלי מלדסי

הפועל נצרת עילית תיפרד מאלי מלדסי, גיל סבו וגדי שר

ממשיכים בטקסי הפרידה משחקני העבר. הטקס יתקיים ביום שני הבא, לפני משחק הליגה נגד מכבי הרצליה

אילן אזולאי

"האינטרס של העובדים עומד לפני האינטרס של המשפחה שלי"

מצהיר יושב ראש וועד העובדים בעיריית נצרת עילית, אילן אזולאי, ערב הבחירות הקרבות * "המוטו שלי הוא דיני נפשות. דאגתי לקידום העובדים, להגנה עליהם" * ועל ריבוי המתמודדות: "מה שרואים משם, לא רואים מכאן והמבין יבין"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *