בית / עמקים / חדשות עמקים / לוכד הנחשים

לוכד הנחשים

לוכד הנחשים העירוני בנצרת עילית, גילי גמליאל, הוזעק ללכוד, נחש צפע ששוטט להנאתו ליד בלוני הגז בבניין משותף ברחוב תירוש בנצרת עילית. "זה היה נחש באורך 1.5 מטרים והפעם באמת מסוכן כי הוא ארסי", הוא מספר.

גילי גמליאל בפעולה
גילי גמליאל בפעולה

-כמה נחשים לכדת העונה?

"העונה מתחילה ממרץ אפריל ומסתיימת בסביבות אוקטובר נובמבר יש פיקים באמצע תלוי במזג האוויר.  לא כל נחש אנחנו מצליחים ללכוד לפעמים הוא מתחבא בסדק או בנקיק ואי אפשר ללכוד אותו".

-איך אתה מסביר את העלייה במספר הנחשים העונה בנצרת עילית?

זה נשמע קצת מוזר, אבל זה כתוצאה מעבודות הניקיון היסודיות שמתבצעות בעיר, נחשים שהתחבאו עד עכשיו בתוך העשביות יוצאים החוצה,  הניקיון יועיל לנו בשנים הבאות אבל הקיץ זאת בעיה".

-מה היה הסיפור הכי מפתיע מבחינתך בלכידת נחש?

"יום שישי אחד בצהרים אני מקבל קריאה מאישה מבוהלת שמספרת על נחש בתוך תנור האפייה במטבח שלה,  תוך כדי הבישולים לשבת. הוא אומנם היה ליד המנוע אבל איך הגיע לתנור רק אלוהים יודע".

-אתה לא מפחד?

"כשאני ניגש ללכוד נחשים אני לא בא בביטחון עצמי,  תמיד חושש  אני בא בקור רוח, מאוד מרוכז. אשקר אם אגיד שאני לא מפחד יש פחד מסוים,  לכל נחש יש את התזוזה שלו אתה לא יכול לדעת איך הוא תוקף או יותר נכון מגן על עצמו".

בדוק גם

מיכאל עמר והחדשה (צילום עצמי)

שינה סטטוס

מיכאל עמר מנצרת עילית, מציג בגאווה את החדשה שלו. הא, וגם בפייסבוק הוא החליף סטטוס ל"בקשר". הצלחה חבר.

נתנאל ארצי (צילום גלבוע גליל)

כדורסל: נתנאל ארצי הצטרף לגלבוע/ גליל

נתנאל ארצי (21, 1.97 מ') משחק בעמדת הסמול פורוורד, שיחק בעונה החולפת במכבי אשדוד, כאשר קודם לכן שיחק במשך 3 עונות במדי מכבי חיפה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *