יום חמישי , ינואר 24 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / 120 מקומות עבודה מתוקים לתושבי נצרת עילית
רונן פלוט (צילום עצמי)
רונן פלוט (צילום עצמי)

120 מקומות עבודה מתוקים לתושבי נצרת עילית

מפעל הממתקים "כרמית" יעתיק את פעילותו מאזור המרכז לנצרת עילית ויגייס עובדים בתחום ההייטק.

רונן פלוט (צילום עצמי)
רונן פלוט (צילום עצמי)

המפעל הגיש השבוע בקשה למשרד הכלכלה להקצאת קרקע על שטח של 25 דונם בפארק התעשייה "ציפורית" של נצרת עילית. זאת בהמשך לפגישה שהתקיימה לפני כשלושה חודשים בלשכתו של ראש העיר, רונן פלוט, עם מתניה שוורץ, מנכ"ל "כרמית ממתקים". בישיבה, בה השתתף סרגיי זלוטניק, מנהל מינהלת פארק "ציפורית", בישר המנכ"ל על ההחלטה להעתיק את פעילות המפעל לנצרת עילית, במבנה שיוקם על שטח של 25 דונם. המנכ"ל ציין כי המפעל מתבסס על ייצור בטכנולוגיות מתקדמות, וכי רבים מעובדיו הם מהנדסים והנדסאים בהכשרתם. כמו כן ציין, כי המפעל עומד בכל התקנים המחמירים של המשרד להגנת הסביבה.

ההשקעה בבניית המפעל החדש מוערכת בלמעלה מ- 60 מיליון שקלים. סרגיי זלוטניק, שמלווה את המפעל בתהליך, אמר כי המיקום של פארק "ציפורית" על עורק תחבורה ראשי בכביש צומת המוביל הינו גורם משמעותי, המושך בימים אלה יזמים ומשקיעים רבים. כמו כן ציין את מערך השירותים המיוחדים, שהרשות מספקת באמצעות ליווי צמוד של היזמים בהליך הבירוקרטי.

פלוט אמר כי מפעל "כרמית" מצטרף לרשימה מרשימה של מפעלים וחברות הייטק, שמתעתדים לאכלס את שלב ב' בפיתוח פארק התעשייה "ציפורית", המתבצע בימים אלה במסגרת תכנית ההתחדשות העירונית הכוללת. פלוט ציין כי התכנית שמה דגש על הרחבת מעגל התעסוקה לתושבי העיר ועל יצירת מקומות תעסוקה איכותיים, שישאירו את הצעירים בעיר ויספקו מקומות עבודה המתאימים לכישוריהם.

בדוק גם

תרצה גרינפלד צילום יחצ

תרצה גרינפלד: מאגף החינוך למועצת העיר

עם פרישתו של רפי ימין ממועצת העיר תכנס במקומו תרצה גרינפלד שהתמודדה בסיעת נתניה אחת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *