בית / עמקים / ספורט עמקים / 1.1 מיליון שקל תקועים, הפועל עפולה בבעיה כלכלית קשה

1.1 מיליון שקל תקועים, הפועל עפולה בבעיה כלכלית קשה

בהפועל עפולה, שמצבה הכלכלי אינו מזהיר וזאת בלשון המעטה, מצפים בכיליון עיניים לאישור מחזור הלוואה בגובה 1.1 מיליון שקל, שתיתן למערכת קצת אויר לנשימה, אלא שלמרות מאמציהם הרבים הם לא מצליחים לקבל אישור לנושא. "כרגע זה תקוע", מודים בקבוצה ומצפים לכסף כאוויר לנשימה, בעיריית עפולה טוענים שהנושא לא תקוע אלא לא אושר על ידי משרד הפנים.

דני אסולין (צילום חגאג רחאל)
דני אסולין (צילום חגאג רחאל)

"אנחנו עושים הכל כדי לפתור את הבעיה, אבל לצערי במדינת ישראל חצי שנה לפני בחירות הכל תקוע", אומר יושב ראש הקבוצה והאיש החזק במועדון, דני אסולין, שאומר כי הבירוקרטיה עלולה לפגוע בהפועל עפולה.

בקבוצה משבחים את מעורבותו של ראש העיר בפתרון הבעיה. "ישבנו אתו במספר פגישות, הוא עושה ככל יכולתו לעזור לנו, צריך לציין כי למרות שאנחנו לא מקבלים כרגע את הכסף, אנחנו עומדים בהתחייבויות לשחקנים ומשלמים להם את המשכורות".

מעיריית עפולה נמסר בתגובה: "העירייה והנהלת הקבוצה מחפשים פתרונות חלופיים, לאחר שמתן הערבות על ידי העירייה להלוואה שתיקח הקבוצה לא אושר על ידי משרד הפנים".

בדוק גם

לירן וינקור (צילום גלבוע גליל)

מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות פותח חוג מיוחד לילדים עם צרכים מיוחדים

"מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות חרט על דגלו את ערכי השוויון, כבוד האדם וקבלת האחר", מסביר לירן וינקור, מנכ"ל המועדון.

אפרת וחנון גורן (צילום חגאג רחאל)

"רק אחרי שהאירוע הסתיים התחלנו לעכל והבנו שהיינו קרובים לאבד את אור".

"זה היה יום לא פשוט, הרבה דרמה, אבל תודה לאל שאור חזר להכרה ומצבו יציב", סיכמה הפיזיותרפיסטית של הפועל עפולה, אפרת גורן וחנון, שהצילה את חייו של שחקן הקבוצה אור אליהו שהתמוטט במהלך אימון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *