בית / עמקים / ספורט עמקים / 1.1 מיליון שקל תקועים, הפועל עפולה בבעיה כלכלית קשה

1.1 מיליון שקל תקועים, הפועל עפולה בבעיה כלכלית קשה

בהפועל עפולה, שמצבה הכלכלי אינו מזהיר וזאת בלשון המעטה, מצפים בכיליון עיניים לאישור מחזור הלוואה בגובה 1.1 מיליון שקל, שתיתן למערכת קצת אויר לנשימה, אלא שלמרות מאמציהם הרבים הם לא מצליחים לקבל אישור לנושא. "כרגע זה תקוע", מודים בקבוצה ומצפים לכסף כאוויר לנשימה, בעיריית עפולה טוענים שהנושא לא תקוע אלא לא אושר על ידי משרד הפנים.

דני אסולין (צילום חגאג רחאל)
דני אסולין (צילום חגאג רחאל)

"אנחנו עושים הכל כדי לפתור את הבעיה, אבל לצערי במדינת ישראל חצי שנה לפני בחירות הכל תקוע", אומר יושב ראש הקבוצה והאיש החזק במועדון, דני אסולין, שאומר כי הבירוקרטיה עלולה לפגוע בהפועל עפולה.

בקבוצה משבחים את מעורבותו של ראש העיר בפתרון הבעיה. "ישבנו אתו במספר פגישות, הוא עושה ככל יכולתו לעזור לנו, צריך לציין כי למרות שאנחנו לא מקבלים כרגע את הכסף, אנחנו עומדים בהתחייבויות לשחקנים ומשלמים להם את המשכורות".

מעיריית עפולה נמסר בתגובה: "העירייה והנהלת הקבוצה מחפשים פתרונות חלופיים, לאחר שמתן הערבות על ידי העירייה להלוואה שתיקח הקבוצה לא אושר על ידי משרד הפנים".

בדוק גם

איתי סוריו (צילום עצמי)

8 שנים לאחר שסיים בהצטיינות את לימודיו חזר לשם כמורה

איתי סוריו סיים בהצטיינות את לימודיו בתיכון שרת בנצרת עילית * ובימים אלה מסיים תואר שני בהוראת המתמטיקה והמדעים * "אין הרבה מקצועות בהם אתה יכול להשפיע באופן כל כך משמעותי כמו בהוראה", הוא מסביר

מכתירים את שושן (צילום חגאג רחאל)

רון שושן- שוער העונה 2017/18

שושן הציג את העונה הטובה בקריירה שלו וסייע לקבוצתו לעלות לפלייאוף העליון, בזכות רצף מדהים של 15 משחקי ליגה רצופים ללא ספיגת שער.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *