יום שלישי , אוקטובר 23 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / תלמידות ממגדל העמק זכו באות שר החינוך לנוער מתנדב
המתנדבות המצטיינות עם ראש העיר אלי ברדה
המתנדבות המצטיינות עם ראש העיר אלי ברדה

תלמידות ממגדל העמק זכו באות שר החינוך לנוער מתנדב

גאווה מקומית: שתי תלמידות ממגדל העמק, אבישג מורג ובת אל אוסדון זכו  באות שר החינוך לנוער מתנדב ע"ש אלעד ריבן ז"ל, הנער המתנדב שנפל באסון הכרמל.

המתנדבות המצטיינות עם ראש העיר אלי ברדה
המתנדבות המצטיינות עם ראש העיר אלי ברדה

המצטיינות ממגדל העמק, אבישג מורג ובת אל אוסדון, למדות שתיהן בכיתה י"ב בבית הספר אורט רוגוזין ונחשבות לתלמידות פעילות, משפיעות ויוזמות.

אבישג מורג מתנדבת במד"א ומשמשת כמדריכה לחניכים חדשים. כמו כן התנדבה במסגרת "מלאכי יום הולדת", החוגגים ימי הולדת לילדים נזקקים, פעילה בסניף ויצו בעיר, ייצגה את בית הספר בחידון התנ"ך במסגרתו זכתה בתואר סגנית חידון התנ"ך המחוזי לנוער.

בת אל  אוסדון קיבלה את הפרס על היותה מתנדבת במסגרות שונות בבית הספר בהנהגת השכבה ובפרויקטים חינוכיים ובקהילה כמתנדבת במד"א המארגנת ימי הסברה לקהילה בנושא החייאה ומתן עזרה ראשונה, ביקורי ילדים מאושפזים בבתי חולים, וכן ימי התנדבות בחגים.

מנהלת מחוז צפון במשרד החינוך ד"ר אורנה שמחון בירכה את הזוכים אמרה: "במעשיכם אתם משמשים מודל ודוגמא אישית לבני נוער רבים שרואים בכם מושא לחיקוי. אני גאה להוביל מערכת חינוך מחוזית שאלה הם בוגריה".

ראש העיר אלי ברדה: הרשות קבלה השנה את אות הקהילה המתנדבת היוקרתי וזה מדהים שזה משתלב עם אות שר החינוך בשבוע של יום המעשים. אני גאה באבישג ובבת אל שמייצגות את רוח ההתנדבות והערבות ההדדית הקיימת בעיר".

 

בדוק גם

קורן נוימרק ורותם ינאי .צילום: אלכס הובר

חברי הליכוד בכרמיאל: "הודעתו של קורן נוימרק פורסמה על דעת עצמו בלבד"

בעקבות הודעתו של עו"ד קורן נוימרק מהליכוד בדבר התמיכה ברותם ינאי לראשות העירייה מגיבים חברי הליכוד הבכירים בסניף כרמיאל: "הודעתו של קורן נוימרק איננה משקפת את דעתם של רוב חברי הליכוד בכרמיאל"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *