מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / תושבים לעירייה: עזרו לנו למצוא את הכלבה שאבדה"

תושבים לעירייה: עזרו לנו למצוא את הכלבה שאבדה"

עיריית נצרת עילית, באמצעות יחידת הממונה על פניות הציבור, מפעילה שירות וואטסאפ עירוני המאפשר לתושבים לשלוח תלונות גם באמצעות המכשיר הנייד ולצרף אליהם תמונות וסרטונים במידת הצורך באמצעות הוואטסאפ. הממונה על פניות הציבור, צ'רלי נטף, מקבל את הפניות ומטפל בהן אל מול הגורמים המקצועיים בעירייה. "רוב התלונות עוסקות בבעיות טכניות, כמו פינוי גזם, אשפה, מנורה שרופה בעמוד חשמל, הקמת רעש וכו'. תושבים מציגים את הבעיה והיא מטופלת באפון מיידי", סיפר  נטף.

 

הכלבה לאקי
הכלבה לאקי

ביום ראשון השבוע  נתקבלה הודעה לא שגרתית. רוזה  ויורם אזוואלוס, תושבי העיר שמתגוררים בשכונת מריו לזניק, ביקשו  עזרה בחיפוש אחרי הכלבה לאקי שהלכה לאיבוד. "לאקי יצאה מהבית ולא חזרה. היא מכירה את הדרך ותמיד חוזרת אחרי סיבוב קטן ולכן אנחנו מאוד מודאגים", סיפרו וציינו כי רק לפני זמן קצר לאקי הבריאה ממחלה. "והיעלמותה הפתאומית איננה מאפיינת אותה, מדובר בכלבה שחיה יחד אתנו וממש כמו בת בית. היא אומנם בת 12, מבוגרת אבל  בריאה וחזקה".

הפניה של בני הזוג נגעה ללבו של הממונה על פניות הציבור והוא העביר אותה לטיפול יחידת הפיקוח העירוני וביקש שיפקחו עין ויגלו ערנות במהלך הסיורים שלהם במידה ויתקלו בכלבה לאקי.

סיפור היעלמותה של הכלבה הגיע גם ללשכתו של ראש העיר רונן פלוט וגם הוא נרתם לסייע וביקש מהפקחים להצטייד בתמונה של הכלבה ולנסות לאתר אותה במהלך עבודתם השגרתית.

"הפחד הגדול שלנו שהייתה מעורבת בתאונת דרכים וקרה לה משהו רע, אנחנו מתפללים שימצאו אותה בריאה ושתחזור אלינו בשלום", סיכמו בני הזוג.

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *