יום רביעי , ספטמבר 26 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / תושבים לעירייה: עזרו לנו למצוא את הכלבה שאבדה"

תושבים לעירייה: עזרו לנו למצוא את הכלבה שאבדה"

עיריית נצרת עילית, באמצעות יחידת הממונה על פניות הציבור, מפעילה שירות וואטסאפ עירוני המאפשר לתושבים לשלוח תלונות גם באמצעות המכשיר הנייד ולצרף אליהם תמונות וסרטונים במידת הצורך באמצעות הוואטסאפ. הממונה על פניות הציבור, צ'רלי נטף, מקבל את הפניות ומטפל בהן אל מול הגורמים המקצועיים בעירייה. "רוב התלונות עוסקות בבעיות טכניות, כמו פינוי גזם, אשפה, מנורה שרופה בעמוד חשמל, הקמת רעש וכו'. תושבים מציגים את הבעיה והיא מטופלת באפון מיידי", סיפר  נטף.

 

הכלבה לאקי
הכלבה לאקי

ביום ראשון השבוע  נתקבלה הודעה לא שגרתית. רוזה  ויורם אזוואלוס, תושבי העיר שמתגוררים בשכונת מריו לזניק, ביקשו  עזרה בחיפוש אחרי הכלבה לאקי שהלכה לאיבוד. "לאקי יצאה מהבית ולא חזרה. היא מכירה את הדרך ותמיד חוזרת אחרי סיבוב קטן ולכן אנחנו מאוד מודאגים", סיפרו וציינו כי רק לפני זמן קצר לאקי הבריאה ממחלה. "והיעלמותה הפתאומית איננה מאפיינת אותה, מדובר בכלבה שחיה יחד אתנו וממש כמו בת בית. היא אומנם בת 12, מבוגרת אבל  בריאה וחזקה".

הפניה של בני הזוג נגעה ללבו של הממונה על פניות הציבור והוא העביר אותה לטיפול יחידת הפיקוח העירוני וביקש שיפקחו עין ויגלו ערנות במהלך הסיורים שלהם במידה ויתקלו בכלבה לאקי.

סיפור היעלמותה של הכלבה הגיע גם ללשכתו של ראש העיר רונן פלוט וגם הוא נרתם לסייע וביקש מהפקחים להצטייד בתמונה של הכלבה ולנסות לאתר אותה במהלך עבודתם השגרתית.

"הפחד הגדול שלנו שהייתה מעורבת בתאונת דרכים וקרה לה משהו רע, אנחנו מתפללים שימצאו אותה בריאה ושתחזור אלינו בשלום", סיכמו בני הזוג.

בדוק גם

אמבולנס של איחוד הצלה (צילום דוברות איחוד הצלה)

נצרת עילית: נפצע במהלך עבודה על הגג

המתנדבים העניקו לו טיפול הכולל קיבוע חבישה והורדה של הפצוע במבצע מורכב בעזרת כוחות הצלה, כבוי אש ומשטרה עד לפינוי לבית החולים להמשך טיפול.

המאמן מאיר כהן ושחקניו חוגגים את ניצחון הבכורה (צילום חגאג רחאל)

"עלייה? אנחנו בסך הכל רוצים להישאר בליגה"

עד לפני חודשיים כלל לא היה ברור האם קבוצת הכדורגל הפועל בית שאן בכלל תתקיים. הקבוצה נרשמה בהתאחדות לכדורגל רק בדקה ה- 90, כשחרב הפירוק עומדת על צווארה. השבוע רשמה הקבוצה של המאמן מאיר כהן ניצחון בכורה במשחק פתיחת העונה, במסגרת ליגה ב' על רמת מנשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *