בית / עמקים / חדשות עמקים / שריפה בבית כנסת בכפר גדעון

שריפה בבית כנסת בכפר גדעון

לפני זמן קצר פרצה שריפה בבית כנסת שהיה ריק מאנשים בכפר גדעון, השוכן בין עפולה לנצרת. שוטרי משטרת ישראל שהוזעקו למקום פינו כ-180 תלמידות מבית ספר סמוך עקב העשן הסמיך.

הכבאים פועלים בשטח. (צילום כבוי אש)
הכבאים פועלים בשטח. (צילום כבוי אש)

האירוע הסתיים ללא נפגעים, לוחמי כבוי האש פועלים לכיבוי השרפה בשעה  זו. הסיבה לפרוץ הדליקה טרם ברורה.

מכבוי אש נמסר כי "בתחנת עפולה התקבל דיווח על שרפת קוצים, שהתפשטה אל עבר בית כנסת בכפר גדעון. לבית הכנסת נגרם נזק רב שניזוק  בנוסף בוצע פינוי בית ספר עם 90 תלמידות. ספרי התורה לא נפגעו".

בדוק גם

אלירן חודדה (צילום: שלומי גבאי)

אלירן חודדה לא פורש מכדורגל

חודדה התאחד עם המאמן מוריס אוזן באום אל פאחם, לאחר שהשניים עשו עלייה בעונה שעברה עם הפועל איכסאל

ראש העיר מודה למאיר זנו על האזרחות הטובה (צילום דוברות העירייה)

יצא צדיק

מאיר זנו מתנדב בבית העלמין בנצרת עילית, מצא בתחילת השבוע מכשיר טלפון נייד עם כרטיסי אשראי ושטרות כסף רב במזומן. הוא הצליח לאתר את בעליו ולהחזיר את האבדה

5 תגובות

 1. הקב"ה מוציא חמה מנרתיקה, רשעים נידונין בה.

 2. הרב שלמה אזואלוס מתל תאומים (עמק המעיינות) עמל ומתאמץ לגשר בין הנהלת מושב תל תאומים למשפחת קומה שהוחרב ביתה ע'י וועד המושב כדי שהמושב והקבלן יבנו להם בית.
  כך צריך לנהוג גם הרב אברהם הלוי ליפשיץ!! להתאמץ ולקרוע רקיעים וארץ כדי להשיב למשפחת פרקש את קורת הגג שלהם ואדמתם בכפר גדעון. משפחת פרקש רכשה את האדמה שלקחתם להם בשחיתות לכאורה, משפחת פרקש שילמה דמי חכירה במשך עשרות שנים….

  בגבעת עמל, בתל תאומים ובעוד שחיתויות יש להם רק התיישנות וזכויות. הם לא רכשו הקרקע.
  למשפחת פרקש יש וותק של 50 שנים בכפר גדעון, יש רכישה ** יש תשלומים למינהל מקרקעי ישראל ולמושב והרבה יותר זכויות חזקות מכול השאר. קל וחומר שפשעכם כנגדם הוא חמור הרבה, הרבה יותר.

  על אדמתם של משפחת פרקש חובה עליכם לבנות להם בית ** ויפה שעה אחת קודם.

 3. ראו הוזהרתם מהשם. ידוע במשפט שאין עונשין בטרם מזהירים, וזאת נראית אזהרת השם ! עונשו, בוא יבוא לאחריה. את כבשת הרש, של האחים פרקש, שאביהם הפרטיזן רכש, החזירו להם מייד.

 4. הרב של כפר גדעון (אותו אני מכבד) אמר היום: "שבר על שבר, חורבן על חורבן",
  אם זהו שבר וחורבן – אז מהו גזל קורת הגג הדלה של אנשים נכים – יתומים – צדיקים בני צדיקים!? עד היום, שנתיים אחרי הגזל – ולאנשים נכים – עניים – נגזלים – מכפר גדעון אין קורת גג ב"זכות" הגזלנים הארורים. אין עוד מלבדו ורק אבא שבשמיים יכול נגד הרשעים.

 5. זה מראה שהקדוש ברוך הוא לא רוצה ההצגות שלכם כי הכול בלוף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *