מבזקים
בית / עמקים / בית שאן / שעתה היפה של בית שאן

שעתה היפה של בית שאן

השבוע נערך תרגיל צבאי בעיר בית שאן במסגרתו הורגשה תנועה ערה של כוחות הביטחון וכלי רכב ברחבי העיר. במהלך התרגיל שוב התגלתה בית שאן בכל היופי והחום האנושיים המאפיינים את תושביה.

החיילים מתקבלים באהבה בבית שאן (צילום עצמי)
החיילים מתקבלים באהבה בבית שאן (צילום עצמי)

אחת התושבות, שביקשה להישאר בעילום שם, כתבה על "היומיים המדהימים עם החיילים", כדבריה. וכך כתבה:  "זה התחיל בטלפון אל אתי ולינעמת פעילה חברתית ומתנדבת בקהילה ממכרים שאמרו שהם יודעים שאני וחבריי דואגים לחיילים והם מתכוונים להגיע ביום ב' וצריכים מקום לישון. מיד העברתי את המידע לניסים עזרא שהכין עבורם את גמ"ח דרכי ציון באדיבות הנהלת המקום שהוא הכי מתאים לאירוח. וכמו שאנו המתנדבים יודעים לעשות מיד התארגנו לקבל את פניהם ערכנו שולחנות לשתייה חמה/קרה וחטיפים".

ואכן, בטלפונים מהירים, כמו קוד מוסכם, התגייסו  כל התורמים הנדיבים מהעיר והביאו לחיילי צה"ל מכל הבא ליד. "החל מיוני מבית הפיתה שלא הפסיק לשלוח משלוחים בכל שעות היממה ועד לפיצריות בעיר ששלחו פיצות חמות, פלאפל חם וארוחת קייטרינג, שתייה קלה וחמה, כלי רחצה ועוד. החיילים נדהמו מהמחווה והרעיפו עלינו חיבוקים ונשיקות והמון ברכות בכל פעם שיצאו לתרגיל וחזרו הופתעו מחדש. לנו כמתנדבים זה בשגרה להם זו חוויה", סיפרה.

התודות וההוקרות מגיעות  להנהלת גמ"ח דרכי ציון, יוני בית הפיתה, פיצריית האיטלקייה מיטל, פלאפל בר ששת איציק, פיצה פלרמו עידן, קייטרינג בן חמו, אולמי גיל, מירב נאמני ולכל מתנדבי הדוכן לחיילים.

 

בדוק גם

רם בן ברק

"העמק והגליל בשבילי תמיד היו ויהיו הבית"

אומר סגן ומשנה לראש המוסד לשעבר, רם בן ברק, שהודיע השבוע על הצטרפותו למפלגת 'יש עתיד' * "מכאן שאבתי את הערכים ואת האהבה לארץ ישראל" * "הייתי מעוניין לקדם תעשיות שיספקו תעסוקה לתושבי הגליל", הוא מצהיר

דודי טויטו מימין (צילום חגאג רחאל)

"אשחק איפה שהמאמן יציב אותי"

כדורגלן הפועל עפולה, דודי טויטו, הועבר מההגנה לקישור ולא מתלונן. "קשר שמאלי זה פחות או יותר כמו מגן שמאלי, רק שאני משחק יותר גבוה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *