בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / שמעון גפסו קורא לתושבים: בחרו בנתנאל טויטו

שמעון גפסו קורא לתושבים: בחרו בנתנאל טויטו

ראש העיר המורשע של נצרת עילית, שמעון גפסו, שבקרוב יתחיל לרצות את עונשו ויכנס לכלא, יצא היום בקריאה לתושבי העיר להצביע למתמודד נתנאל טויטו. כזכור, בנו אלירן, פרש לפני שבועיים מהמרוץ והצטרף למחנה טויטו.

גפסו בוחר (צילום עצמי)
גפסו בוחר (צילום עצמי)

"אתם מתבקשים להכריע לאן פניה של העיר שלנו. הפתק שתשלשלו לקלפי יקבע מי יישב בלשכת ראש העירייה ויכתיב את אופייה וצביונה, כמו גם את איכות חיי התושבים", כתב גפסו בפנייה לציבור, "ההכרעה שאתם נדרשים לה ברורה וחדה עד מאד: מצד אחד – בחור צעיר ומוכשר; אחד מבניה המשובחים של נצרת עילית; בעל אישיות בשלה ומזג נעים. איש נבון, נחוש, שולט בפרקטיקה ולא נופל גם בפרטים הכי קטנים של התיאוריה. בעל תואר אקדמי, מהיר תפיסה; בוגר יחידה מובחרת שמפגין בטחון ונזהר מהתנשאות ומיוהרה. איזו עיר לא תתגאה ותתברך בצעירים כמו נתנאל טויטו?".

בדוק גם

רס"ב ג'אנם כארם

בנצרת עילית מנהלים מלחמת חרמה נגד בריונים על הכביש

למרות שנרשמה ירידה של 5% במספר תאונות הדרכים במשטרה נחושים להמשיך בפעילות כנגד נהגים שמסכנים בנהיגתם את עוברי הדרך ובדגש על סיכון הולכי רגל

יובל יוסיפוביץ (צילום חגאג רחאל)

יובל יוסיפוביץ ביקש להשתחרר מהפועל נצרת עילית

עד שימצא קבוצה חדשה יהיה יוסיפוביץ חלק מהקבוצה. לנצרת עילית הצטרף השבוע המגן שי קונסטנטין מבני יהודה, שלא קיבל יותר מדי הזדמנויות בליגת העל וישחק על משבצת המגן הימני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *