בית / עמקים / נצרת עילית / "שמח שהצלחנו לעמוד במשימה ולהישאר בליגה"

"שמח שהצלחנו לעמוד במשימה ולהישאר בליגה"

בראשון בלילה, לאחר הניצחון של כדורסלני הפועל נצרת עילית בג'ת, שהשאיר אותם בליגה, נראה המאמן שירן ראובן בעננים. "אני שמח שהצלחנו לעמוד במשימה ולהישאר בליגה עוד בסיום העונה הסדירה", אומר המאמן שהגיע לקבוצה רק שני משחקים לפני סיום העונה, בהם ניצח והציג מאזן מושלם. "היינו צריכים לבצע את הזעזוע בעמדת המאמן הרבה יותר מוקדם", מודים בנצרת עילית.

המאמן שירן ראובן (צילום עצמי)

שירן ראובן (צילום עצמי)
שירן ראובן (צילום עצמי)

שירן ראובן, שבעונה שעברה העלה את הקבוצה לליגה הארצית כמאמן/ שחקן, אומר: "המחשבה על התמודדות במבחנים לא הפחידה אותי, אבל באמת שהגיע לשחקנים סיום מתוק כמו שקרה, הם עבדו מאוד קשה בשביל זה בשבועיים האחרונים".
למרות שכעת הוא יכול לנשום לרווחה, שירן ראובן לא נח על זרי הדפנה וכבר חושב על העונה הבאה. "נפיק מסקנות ונלמד את הלקחים במטרה להעמיד כבר בשבועות הקרובים קבוצה איכותית לעונה הבאה", הוא מבטיח.

בדוק גם

אחיקם משה דוד לא שוכח גם בגמר המונדיאל (צילום עצמי)

המאבק העפולאי למען אברה מנגיסטו

חולצה הקוראת לשחרור אברה מנגיסטו הונפה בגמר המונדיאל * אחיקם משה דוד, שעומד מאחורי המחאה: "מקווה שאברה יחזור אלינו במהרה"

התאומים איתמר ואבישי גטה (צילום חגאג רחאל)

גאוות העדה

התאומים איתמר ואבישי גטה עושים את צעדיהם הראשונים בהפועל נצרת עילית * וכבר מסומנים כמי שעתידים להגיע רחוק בקבוצה הבוגרת, איתה התחילו להתאמן * המאמן ירון הוכנבוים: "מדובר בשני צעירים רציניים, משקיענים שאוהבים להתאמן ולעבוד קשה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *