בית / עמקים / נצרת עילית / "שמח שהצלחנו לעמוד במשימה ולהישאר בליגה"

"שמח שהצלחנו לעמוד במשימה ולהישאר בליגה"

בראשון בלילה, לאחר הניצחון של כדורסלני הפועל נצרת עילית בג'ת, שהשאיר אותם בליגה, נראה המאמן שירן ראובן בעננים. "אני שמח שהצלחנו לעמוד במשימה ולהישאר בליגה עוד בסיום העונה הסדירה", אומר המאמן שהגיע לקבוצה רק שני משחקים לפני סיום העונה, בהם ניצח והציג מאזן מושלם. "היינו צריכים לבצע את הזעזוע בעמדת המאמן הרבה יותר מוקדם", מודים בנצרת עילית.

המאמן שירן ראובן (צילום עצמי)

שירן ראובן (צילום עצמי)
שירן ראובן (צילום עצמי)

שירן ראובן, שבעונה שעברה העלה את הקבוצה לליגה הארצית כמאמן/ שחקן, אומר: "המחשבה על התמודדות במבחנים לא הפחידה אותי, אבל באמת שהגיע לשחקנים סיום מתוק כמו שקרה, הם עבדו מאוד קשה בשביל זה בשבועיים האחרונים".
למרות שכעת הוא יכול לנשום לרווחה, שירן ראובן לא נח על זרי הדפנה וכבר חושב על העונה הבאה. "נפיק מסקנות ונלמד את הלקחים במטרה להעמיד כבר בשבועות הקרובים קבוצה איכותית לעונה הבאה", הוא מבטיח.

בדוק גם

שמריאל פרדז'ב (צילום חגאג רחאל)

במקום לככב במכבי ת"א, נתקע בעין מאהל בליגה ב'

בגיל נערים רצתה מכבי תל אביב את שמריאל פרדז'ב * חילוקי דעות כספיים השאירו אותו בהפועל נצרת עילית * מכאן הקריירה שלו נתקעה במקום להמריא * השבוע כבש שער ניצחון שהשאיר את עין מאהל בליגה * סיפורו של כדורגלן מפוספס

אשר כהן (צילום עצמי)

זה שיר פרידה

התאטרון המרוקאי במגדל העמק, שהוקם לפני 18 שנים והיה לראשון במדינה, מקפיא את פעילותו בעקבות בעיה רפואית של המנהל והבמאי אשר כהן, שמונעת ממנו המשך פעילות: "אשמח אם מישהו ירים את הכפפה ויפעיל את התאטרון בעתיד"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *