בית / עמקים / בית שאן / שלום לוי מונה למאמן הפועל בית שאן

שלום לוי מונה למאמן הפועל בית שאן

אחרי איתן טייב ועידן בראון (שלושה הפסדים בשלושה משחקים, כולל הדחה מביכה מהגביע) מונה היום שלום לו למאמן הפועל בית שאן, ויערוך הופעת בכורה על הקווים ביום שישי נגד אסי גלבוע. לוי חתם רק אחרי שקיבל את ברכת הדרך מראש העיר, רפי בן שטרית, שזוכה לביקורת רבה על מצבה העלוב של הקבוצה, נכון להיום המועמדת מספר 1 לירידה לליגה ב'.

עדיין מחייכים. שלום לוי, ראש העיר וההנהלה
עדיין מחייכים. שלום לוי, ראש העיר וההנהלה

חמישה שחקנים מאיימים לעזוב אם לא יקבלו את החובות עד יום ראשון. הקפטן באסל טאהא, זכה לביקורת רבה על החלטתו לעזוב. בבית שאן אומרים כי לא מיהרו לשחרר אותו אחרי הכרטיסים האדומים שקיבל והשערים העצמיים שכבש ואחרי שנתנו לו במה בבוגרים ועזיבתו הייתה בבחינת סטירת לחי עבורם.

אוהדי הקבוצה זועמים על המצב וחוסר הוודאות בהנהלה ומתכוונים להפגין. כולם ממתינים למוצא פיו של ראש העיר, היחיד שמסוגל להושיע את הקבוצה.

בדוק גם

הרקדניות של דיאנה (צילום ישראל פרץ)

הן רק רוצות לרקוד

סטודיו ארטמיס בנצרת עילית, בהובלה ושל דיאנה בלביץ', זכה במקום השני בקטגוריית היפ הופ בתחרות ריקודים, שהתקיימה בנצרת עילית. בקומפוזיציה של 6 דקות הופיעו בנות מגיל 5 עד 12 בכל הרמות. כל הכבוד דיאנה.

החזיר האבידה לבעליה. נטף (צילום עצמי)

מצא ארנק עם אלפי שקלים, החזיר אותו לתושבת נצרת

הממונה על פניות הציבור בעיריית נצרת עילית, צ'רלי נטף, גילה השבוע אזרחות למופת כאשר מצא ארנק ובו אלפי שקלים והחזיר אותו לבעליו, תושבת נצרת, קשישה בת 80, שלא האמינה למראה עיניה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *