בית / עמקים / חדשות עמקים / שיא: 272 לידות בחודש אוגוסט בבית חולים פוריה

שיא: 272 לידות בחודש אוגוסט בבית חולים פוריה

קיץ חם עבר על מחלקת היולדות בבית חולים פוריה. מאז נפתח האגף החדש והמרווח לאם וליילוד, מדווחים בחדרי הלידה במרכז הרפואי בפוריה על עלייה מרשימה בפוריות.

היולדת אורית כהן, יבניאל , במחלקת יולדות
היולדת אורית כהן, יבניאל , במחלקת יולדות (צילום: דוברות בית חולים פוריה)

סך הכל  בחודש אוגוסט נרשמו 272 לידות, זהו מספר הילודים הגבוה ביותר בהשוואה לאותו חודש, לאורך העשור האחרון. בשלושת החודשים מאז נפתח האגף החדש נרשמה עלייה מתמדת במספר הילודים אשר הגיע ל- 775

ד"ר יעקב פרבשטיין, מנהל בית החולים ציין הבוקר בסיפוק כי הנתונים מראים שהיולדות בוחרות פוריה, "החלום שלנו היה לתת את השירות הטוב ביותר כדי שכל יולדת תרצה לבוא וללדת כאן, אני שמח שהצלחנו להגשים את המטרה הזו, אין לי ספק שהשנה החדשה תהיה בסימן פוריות והתחלות חדשות".

לדברי פרופ' בן עמי, מנהל האגף לאם וליילוד, "אין ספק שחדרי הלידה ומחלקת יולדות אצלנו יכולים היום להציע את השילוב האולטימטיבי עבור היולדת, צוות מקצועי מעולה, מיטב הרופאים והמיילדות, ידע מקצועי וניסיון עשיר לצד תנאי מלונאות שהם היום הטובים ביותר בצפון."

ד"ר בן עמי הוסיף כי חדר מיון יולדות החדש כולל 4 חדרים המצוידים כל אחד במוניטור, אולטרסאונד ומחשב, כך שאישה עוברת באותו חדר את כל הבדיקות הדרושות תוך קיצור משמעותי של זמן ההמתנה.

בחודש הבא יתקיים הטקס הרשמי של חנוכת האגף החדש במעמד סגן שר הבריאות, הרב יעקב ליצמן ושר התיירות סטס מיסז'ניקוב.

 

בדוק גם

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

מנחם הייזלר (צילום איחוד הצלה)

השאיפה: להגיע לכל פצוע תוך 90 שניות ולהציל את חייו

אומר מרדכי הייזלר, מנכ"ל מוסדות מגדל - אור ותושב כפר גדעון שבמועצה האזורית עמק יזרעאל, חובש נהג אמבולנס מתנדב באיחוד הצלה מיום הקמת הארגון בשנת 2006.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *