מבזקים
בית / עמקים / בית שאן / "שחקנים חתמו על חוזים מופרכים, אשר אינם משקפים את יכולותיהם ואת שוויים"

"שחקנים חתמו על חוזים מופרכים, אשר אינם משקפים את יכולותיהם ואת שוויים"

בעיריית בית שאן לא אהבו את התקפות התקשורת והאוהדים בנוגע לאחריותם להתרסקות קבוצת הכדורגל הפועל בית שאן, וטענו כי במשך ארבע שנים, דאג ראש העיר רפאל בן שטרית, דאג אישית לתקציבים, תמיכות ותרומות עבור הקבוצה. לטענתם, הוא גייס לטובתה יותר מ- 6 מיליון שקל  ממקורות שונים ומגוונים במהלך ארבע השנים האחרונות, שבהן הוא מכהן בתפקידו.

רפי בן שטרית
רפי בן שטרית

בעירייה האשימו: "המצב הקשה שבו שרויה כיום הקבוצה נוצר כתוצאה מהחתמת שחקנים על  חוזים מופרכים, בסכומים אשר אינם משקפים את יכולותיהם ואת שוויים, ומניהול לא מקצועי. העירייה עשתה, עושה ותעשה כל מה שניתן ואפשרי, במסגרת יכולותיה, למען הקבוצה, אשר יקרה לראש העיר לא פחות מאשר לכל אחד אחר, לרבות המושבעים באוהדיה. ראש העיר קיים השבוע ישיבה עם הנהלת הקבוצה, המאמן ומחזיק תיק הספורט, כדי למצוא פתרון למשבר המקצועי והניהולי".

בעירייה מיהרו להדגיש כי "העירייה תקצבה את הקבוצה לשנת 2018 בסכום 1.2 מיליון שקל, שיועברו אליה לאלתר בכפוף להמצאת אישור על מינהל תקין של העמותה. ראש העיר הקדיש ומקדיש לילות כימים כדי לגייס תרומות ותקציבים לקבוצה. היושר וההגינות- קל וחומר העובדות!- מחייבים להודות כי מעולם לא גייס מי מראשי העיר הקודמים, עם כל הכבוד וההערכה לכולם, כספים בסדרי גודל כמו אלה שגייס ראש העיר בן שטרית למען הכדורגל בעיר".

בעירייה סיכמו ואמרו כי: "המאשימים את ראש העיר במצבה העגום של הקבוצה עושים זאת מטעמים פוליטיים אישיים ונקמניים. אותם אנשים, המשמיצים ומכפישים ללא לאות, אף שאין להם שמץ מושג על אודות מאמציו הבלתי נלאים של ראש העיר לסייע לקבוצה, מעולם לא קנו כרטיס למשחק ולא גייסו אגורה שחוקה למען הקבוצה", וסיימו בנימה אופטימית: "עדיין נותרו שמונה משחקים, וקיים סיכוי, גם אם קלוש, להישארות  הקבוצה בליגה. העירייה תמשיך להשקיע כל מאמץ אפשרי בהשגת כסף נוסף למען הקבוצה. יותר מזה היא אינה מסוגלת לעשות ולא הגון לדרוש ולצפות זאת ממנה".

 

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת עילית: משחק הכדורגל השכונתי הסתיים עם דקירות בבית החולים

לדברי הקורבנות, בסיום משחק כדורגל שכונתי בנצרת עלית, התלהטו הרוחות והתפתחה קטטה בין הצדדים והצד המפסיד תקף את החבר'ה שניצחו במשחק. שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *