יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / שובה מלכה: "אלוהים עשה נס גדול ועצום"

שובה מלכה: "אלוהים עשה נס גדול ועצום"

שובה מלכה ממגדל העמק, הצעירה שנפצעה בשבוע שעבר בדקירה והייתה בסכנת חיים, דיברה היום (ראשון) בפעם הראשונה לתקשורת, לאחר שהועברה ממחלקת טיפול נמרץ בבית חולים העמק בעפולה למחלקה הכירורגית, בעקבות השיפור במצבה.

ראש העיר מגדל העמק מחזק את מלכה (צילום דוברות העירייה)
ראש העיר מגדל העמק מחזק את מלכה (צילום דוברות העירייה)

שובה מלכה אמרה: "לכל עם ישראל אנחנו צריכים להתפלל, לכוון, להתרומם, יש לכם כוח גדול, עם ישראל חזק, זה מה שבאמת יחזק אותי, אנחנו נתחזק ביחד עם חיבוק גדול, תודה לכל מי שמחזק אותי. אלוהים עשה נס גדול ועצום, זה לא דבר מובן מאליו, תודה לכוחות הביטחון, הם עושים את כל מה שהם יכולים ואנחנו בוטחים בהם, תודה לצוות המקצועי שיש כאן, יש לנו עם מתוק ומקסים".

פרופסור דורון קופלמן, מנהל מחלקה כירורגית ב' בבית חולים העמק סיפר על מצבה: "המצב שלה הולך ומשתפר בהדרגה, היא מתאוששת מפציעה קשה, מאוד דרמטית וקריטית, סכנת חיים יותר גדולה מזו אין, לשמחתנו היא מתחזקת, תהיה עוד כמה ימים איתנו לפני שתחזור לשגרת יומה".

מי שביקר אותה היום היה ראש העיר מגדל העמק, אלי ברדה, שאיחל לה החלמה מהירה ושתשוב במהרה לביתה. "תודה לקדוש ברוך הוא שהציל את הילדה. היא ניצלה בזכות המעשים של ההורים שלה, אנחנו מחזקים את ההורים שלה, קרה לנו כאן נס גדול ואנחנו מצווים להפיץ את הנס".

בדוק גם

ליעד אלמליח (צילום חגאג רחאל)

ליעד אלמליח: "אין שמח ממני להחזיר למועדון בניצחונות"

כובש הצמד לזכות הפועל נצרת עילית לא יוצא מגדרו. "לא היה משחק גדול, אבל אנשים נתנו הרבה לב ונשמה, שזה הבסיס להכל"

רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

חשד: תושב השטחים התכוון לבצע פיגוע בעפולה

כוחות משטרה גדולים גלויים וסמויים פתחו בסריקות נרחבות ברחבי העיר ובפריסת מחסומים בכניסות וביציאות מהאזור. בנוסף בוצע שימוש באמצעים טכנולוגיים בניסיון לאתר את החשוד. תוך זמן קצר מקבלת השיחה איתרו לוחמי יס"מ את הרכב החשוד באזור רובע יזרעאל בעיר עפולה, הלוחמים נטרלו את החשוד (21) וביצעו את מעצרו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *