יום חמישי , נובמבר 15 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / שובה מלכה: "אלוהים עשה נס גדול ועצום"
ראש העיר מגדל העמק מחזק את מלכה (צילום דוברות העירייה)
ראש העיר מגדל העמק מחזק את מלכה (צילום דוברות העירייה)

שובה מלכה: "אלוהים עשה נס גדול ועצום"

שובה מלכה ממגדל העמק, הצעירה שנפצעה בשבוע שעבר בדקירה והייתה בסכנת חיים, דיברה היום (ראשון) בפעם הראשונה לתקשורת, לאחר שהועברה ממחלקת טיפול נמרץ בבית חולים העמק בעפולה למחלקה הכירורגית, בעקבות השיפור במצבה.

ראש העיר מגדל העמק מחזק את מלכה (צילום דוברות העירייה)
ראש העיר מגדל העמק מחזק את מלכה (צילום דוברות העירייה)

שובה מלכה אמרה: "לכל עם ישראל אנחנו צריכים להתפלל, לכוון, להתרומם, יש לכם כוח גדול, עם ישראל חזק, זה מה שבאמת יחזק אותי, אנחנו נתחזק ביחד עם חיבוק גדול, תודה לכל מי שמחזק אותי. אלוהים עשה נס גדול ועצום, זה לא דבר מובן מאליו, תודה לכוחות הביטחון, הם עושים את כל מה שהם יכולים ואנחנו בוטחים בהם, תודה לצוות המקצועי שיש כאן, יש לנו עם מתוק ומקסים".

פרופסור דורון קופלמן, מנהל מחלקה כירורגית ב' בבית חולים העמק סיפר על מצבה: "המצב שלה הולך ומשתפר בהדרגה, היא מתאוששת מפציעה קשה, מאוד דרמטית וקריטית, סכנת חיים יותר גדולה מזו אין, לשמחתנו היא מתחזקת, תהיה עוד כמה ימים איתנו לפני שתחזור לשגרת יומה".

מי שביקר אותה היום היה ראש העיר מגדל העמק, אלי ברדה, שאיחל לה החלמה מהירה ושתשוב במהרה לביתה. "תודה לקדוש ברוך הוא שהציל את הילדה. היא ניצלה בזכות המעשים של ההורים שלה, אנחנו מחזקים את ההורים שלה, קרה לנו כאן נס גדול ואנחנו מצווים להפיץ את הנס".

בדוק גם

תאונת דרכים ( אילוסטרציה )

אור ירוק: קרית אתא היא העיר השישית מבין הערים הגדולות בתאונות דרכים

לרגל שבוע הבטיחות בדרכים ביצעו בעמותת אור ירוק בדיקה החושפת את רשימת הערים האדומות והמסוכנות. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *