מבזקים
בית / עמקים / נצרת עילית / התואר החדש: ליה שמטוב הפכה לסבתא

התואר החדש: ליה שמטוב הפכה לסבתא

נכד ראשון לחברת הכנסת לשעבר ליה שמטוב מנצרת עילית.  ביום שני ילדה בתה הבכורה של ליה שמטוב, חגית גולדשטיין את בנה הראשון באגף החדש לאם וליילוד בבית החולים פוריה.

בצהריי יום שני הגיעו חגית גולדשטיין ובעלה גיא, תושבי כפר ברוך, לאגף החדש. כבר מהדרך הם הזעיקו את הסבתא לעתיד, שמטוב, שעזבה הכל ומיהרה לבית החולים. בשעות אחר צהריים, נולד במזל טוב הנכד הראשון משקל 3,420 ק"ג .

האמא המאושרת (30) חגית אמרה הבוקר (רביעי): "אני מרגישה טוב, הגוף עדיין מותש אבל זה נפלא להיות אחרי. הגעתי לבית החולים לסיור כשהייתי בהריון מה שמאד הקל עלי, כשהגעתי לחדר לידה זה נתן לי הרגשה מאד טובה לפגוש פנים מוכרות, קיבלתי יחס מאד חם ואישי".

חגית הוסיפה בחיוך שהיא מקווה שעכשיו אמה, תפנה יותר זמן להיות איתה ועם הנכד הרך . ואילו סבתא ליה שעד לפני חודש היתה חברת כנסת פעילה, אמרה בחיוך "יש לי הרבה תוכניות, אני לא עוזבת את הפוליטיקה, ממשיכה להיות נאמנה לישראל ביתנו, אבל בזמן הקרוב אני מתכוונת להקדיש זמן למשפחה ולנכד שלי".

מפנה זמן לנכד. ליה שמטוב וביתה חגית גולדשטיין עם יורש העצר (צילום: מיה צבן, דוברות פוריה)

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

טקס קריאת הרחוב על שם הרב

נצרת עילית קראה רחוב על שם הרב שטיינמן ז"ל

טקס הסרת הלוט התקיים בהשתתפות הבן הרב משה שטיינמן ומכובדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *