יום שלישי , ספטמבר 25 2018

המרוץ למיליון

הסטטיסטיקה בארה"ב (בישראל, ניתן לשער שהמצב דומה) מראה שמתוך 100 אנשים שיעקבו אחריהם מתחילת הקריירה המקצועית שלהם ובמשך 40 שנה – 1 יהיה מיליונר, 2 יהיו חופשיים מבחינה כלכלית, 7 ימשיכו לעבוד בגלל שהם חייבים, 36 לא יהיו בין החיים ו-54 יהיו נתמכי סעד, קצבאות, פנסיה ויחיו ברמת חיים נמוכה.

אלון אולמן
אלון אולמן (צילום: טלי שיאצו)

עצוב? מזעזע? הגיוני? ככה זה בחיים? כל אחד מקבל מה שמגיע לו? גורל? מזל? קארמה? גנים? הורוסקופ? רוב האנשים שרואים את הסטטיסטיקה הזו, מעדיפים לעשות שני דברים: להסיט את המבט הצידה כדי לא לראות את המציאות כמות שהיא, או להחזיק אצבעות שמצבם יהיה טוב. מה הסיכוי שהסטת המבט והחזקת האצבעות האלו יועילו ויביאו אותם להשתייך ל-3% העליונים של הסטטיסטיקה?

אפס! כל מי שיהיה מוכן ללמוד, להתפתח ולשאול את עצמו את השאלות הנכונות, יוכל להשיג בצורה מיידית, שליטה על מצבו הכלכלי ובטווח הארוך לשנות לחלוטין את המעמד הכלכלי והחברתי שלו ולהגיע לאותו מושג נכסף – "חופש כלכלי".

אלון אולמן, מרצה מבוקש, מאסטר בהצלחה מעשית ופריצת גבולות, יקיים ביום שישי, 30.5, אירוע חופש כלכלי בבית ציוני אמריקה בתל אביב. באירוע יספר אולמן על חסמי העושר של כולנו, על איך חושבים עשירים, מה הוא חופש כלכלי ואיך כל אחד יכול להגיע לשם. מידע נוסף בטל': 809-700-700- 1

בדוק גם

פסטיבל פניני גיטרה- דניאל עקיבא צילום עידית וגנר

סוכות בנתניה: פסטיבל פניני גיטרה

ארועי סוכות בנתניה כוללים השנה את: פסטיבל פניני גיטרה מתקיים בעיר זו השנה ה-13 והשנה …

זוהר מור. צילום: דורון גולן

אבנים עם לב אדם

היא הייתה ילדת קיבוץ טיפוסית, אהבה את הטבע ותמיד נמשכה לאמנות, אבל דבר בחייה לא הכין אותה לבאות. כשחלתה בסרטן, גילתה זוהר מור את האבנים, התמסרה להן, והיום, בביתה בקיבוץ רמת יוחנן, היא מעבירה סדנאות העצמה באמצעות ציור וכתיבה על אבנים. וזה עובד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *