המרוץ למיליון

הסטטיסטיקה בארה"ב (בישראל, ניתן לשער שהמצב דומה) מראה שמתוך 100 אנשים שיעקבו אחריהם מתחילת הקריירה המקצועית שלהם ובמשך 40 שנה – 1 יהיה מיליונר, 2 יהיו חופשיים מבחינה כלכלית, 7 ימשיכו לעבוד בגלל שהם חייבים, 36 לא יהיו בין החיים ו-54 יהיו נתמכי סעד, קצבאות, פנסיה ויחיו ברמת חיים נמוכה.

אלון אולמן
אלון אולמן (צילום: טלי שיאצו)

עצוב? מזעזע? הגיוני? ככה זה בחיים? כל אחד מקבל מה שמגיע לו? גורל? מזל? קארמה? גנים? הורוסקופ? רוב האנשים שרואים את הסטטיסטיקה הזו, מעדיפים לעשות שני דברים: להסיט את המבט הצידה כדי לא לראות את המציאות כמות שהיא, או להחזיק אצבעות שמצבם יהיה טוב. מה הסיכוי שהסטת המבט והחזקת האצבעות האלו יועילו ויביאו אותם להשתייך ל-3% העליונים של הסטטיסטיקה?

אפס! כל מי שיהיה מוכן ללמוד, להתפתח ולשאול את עצמו את השאלות הנכונות, יוכל להשיג בצורה מיידית, שליטה על מצבו הכלכלי ובטווח הארוך לשנות לחלוטין את המעמד הכלכלי והחברתי שלו ולהגיע לאותו מושג נכסף – "חופש כלכלי".

אלון אולמן, מרצה מבוקש, מאסטר בהצלחה מעשית ופריצת גבולות, יקיים ביום שישי, 30.5, אירוע חופש כלכלי בבית ציוני אמריקה בתל אביב. באירוע יספר אולמן על חסמי העושר של כולנו, על איך חושבים עשירים, מה הוא חופש כלכלי ואיך כל אחד יכול להגיע לשם. מידע נוסף בטל': 809-700-700- 1

בדוק גם

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

הבנות שומרות על קשר גם אחרי שנים רבות (צילום עצמי)

חברות מימי בית הספר העליזים…

מנהלת בית הספר מח"ט אורט פסגות במגדל העמק, רבקה אלימלך, נוהגת להיפגש לעיתים תכופות עם בנות השכבה שלה מימי בית הספר שרת בנצרת עילית. השבוע נרשם מפגש שכזה. בין אלו שהגיעו היו אפרת (גליק) סולומון, ענת (בן דוד) זמל, מרים (אטיאס) חנניה, רונית (חניה) פרנקל, ענת (שוורץ) אוחיון, סמדי (נתנוב) בוזגגנג ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *