בית / עמקים / נצרת עילית / המעריצה מספר 1: "ג'סטין ביבר הוא החיים שלי"

המעריצה מספר 1: "ג'סטין ביבר הוא החיים שלי"

הוד מויאל  מנצרת עילית היא מעריצה שרופה של אליל הנוער ג'סטין ביבר. לאחרונה עשרות נערות התקבצו מול בניין עיריית תל אביב, והפגינו בקריאה לראש הממשלה בנימין נתניהו, שיפעל להבאתו של הזמר הנערץ עליהן להופעה שנייה בישראל. גם מויאל הייתה שם.

היא בת 12, תלמידת כיתה ו', בבית הספר כסולות בעיר, שמגדירה את עצמה כ"מעריצה מספר 1" של הזמר. "אנחנו מתות עליו, נפגשות לעיתים תכופות, מחליפות חוויות ורשמים, יש לנו קבוצה בפייסבוק, הכל סובב ג'סטין ביבר".

"רצינו שמישהו ישמע אותנו ונתניהו הוא האזרח מספר 1 בישראל. אנחנו מקוות שהוא ישמע את קולנו ויעזור להביא לארץ את העליל שלנו".

האהדה לג'סטין ביבר עולה לך הרבה כסף?

"כן. וזו ההזדמנות להודות להורים הנפלאים שלי זיוה ושי, שתומכים בשיגעון שלי. זה לא רק כרטיס להופעה שעלה 500 שקל ואבא שלי בא איתי. החיים שלי סובבים סביב ג'סטין. כל דמי הכיס שאני מקבלת מהסבים והסבתות הולכים על פוסטרים שרשראות, צמידים, עגילים, מחברות, והכל סביב ג'סטין. כל הקירות בחדר שלי מלאים פוסטרים שלו".

הוד מויאל
"רצינו שמישהו ישמע אותנו ונתניהו הוא האזרח מספר 1". הוד מויאל (צילום עצמי)

בדוק גם

אוהדי נצרת עילית בדרבי

שיא: כ- 1700 צופים צפו אמש בדרבי

על פי הספירה, כ-1100 אוהדים מילאו כל פינה ביציע של אחי נצרת, בעוד שביציע של אוהדי הפועל נצרת עילית נספרו כ- 600 צופים. במשחק עצמו זכתה נצרת עילית בניצחון משכנע על יריבתה ושיפרה את סיכויה להעפיל לפליאוף העליון.

אור קליין

הטובים לחובלים

סגן אור קליין מנצרת עילית, הוא אחד מבין 136 מסיימי קורס החובלים היוקרתי בצה"ל * "הגעתי לכאן די במקרה. משלב לשלב לאורך הדרך מצאתי את המקום שלי יותר ויותר", אומר קליין, בוגר מערכת החינוך של נצרת עילית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *