בית / עמקים / נצרת עילית / המעריצה מספר 1: "ג'סטין ביבר הוא החיים שלי"

המעריצה מספר 1: "ג'סטין ביבר הוא החיים שלי"

הוד מויאל  מנצרת עילית היא מעריצה שרופה של אליל הנוער ג'סטין ביבר. לאחרונה עשרות נערות התקבצו מול בניין עיריית תל אביב, והפגינו בקריאה לראש הממשלה בנימין נתניהו, שיפעל להבאתו של הזמר הנערץ עליהן להופעה שנייה בישראל. גם מויאל הייתה שם.

היא בת 12, תלמידת כיתה ו', בבית הספר כסולות בעיר, שמגדירה את עצמה כ"מעריצה מספר 1" של הזמר. "אנחנו מתות עליו, נפגשות לעיתים תכופות, מחליפות חוויות ורשמים, יש לנו קבוצה בפייסבוק, הכל סובב ג'סטין ביבר".

"רצינו שמישהו ישמע אותנו ונתניהו הוא האזרח מספר 1 בישראל. אנחנו מקוות שהוא ישמע את קולנו ויעזור להביא לארץ את העליל שלנו".

האהדה לג'סטין ביבר עולה לך הרבה כסף?

"כן. וזו ההזדמנות להודות להורים הנפלאים שלי זיוה ושי, שתומכים בשיגעון שלי. זה לא רק כרטיס להופעה שעלה 500 שקל ואבא שלי בא איתי. החיים שלי סובבים סביב ג'סטין. כל דמי הכיס שאני מקבלת מהסבים והסבתות הולכים על פוסטרים שרשראות, צמידים, עגילים, מחברות, והכל סביב ג'סטין. כל הקירות בחדר שלי מלאים פוסטרים שלו".

הוד מויאל
"רצינו שמישהו ישמע אותנו ונתניהו הוא האזרח מספר 1". הוד מויאל (צילום עצמי)

בדוק גם

איקנדה מנצרת עילית מול חלוץ רמת גן

האם הפועל נצרת עילית תפשיר את הרמוני איקנדה?

רק השבוע הוקפא כדי לפנות מקום לחלוץ הבלגי סם אלישע. השחקן היה על סף חתימה בהפועל רמת גן וגם קיבל הצעה מקבוצה בליגה הראשונה בבלארוס, אלא שגורמים בנצרת עילית ביקשו ממנו להמתין ולא למהר לסגור.

דולב אזולאי (צילום חגאג רחאל)

מזל טוב: שער בכורה לדולב אזולאי

"לא חגגתי יותר מדי, הייתי בסרט והלכתי לישון", אומר בלם הפועל נצרת עילית, ומודה: "חיכיתי לגול הזה הרבה זמן, אז ברור ששמחתי, במיוחד שהשער סלל את הדרך לניצחון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *