בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / ראש העיר בית שאן פרש מהליכוד והצטרף לכולנו של כחלון

ראש העיר בית שאן פרש מהליכוד והצטרף לכולנו של כחלון

במהלך טקס הענקת אזרחות כבוד של העיר בית שאן, לשר האוצר משה כחלון, זרק ראש העיר רפי בן שטרית פצצה והודיע בכי הוא עוזב את הליכוד ומצטרף לתנועתו של כחלון, 'כולנו'.

 בן שטרית והשר משה כחלון בבית שאן. (צילום: דוברות והסברה עיריית בית שאן)
בן שטרית והשר משה כחלון בבית שאן. (צילום: דוברות והסברה עיריית בית שאן)

הסיבה היא טענתו להתעלמותם המוחלטת של כל השרים מטעם הליכוד המכהנים כיום בממשלת ישראל מהעיר בכלל וממנו, כמי שעומד בראשה בפרט. בן שטרית: "במשך עשרות שנים נתתי את דמי וכמעט מסרתי את נפשי למען הליכוד. טובי חבריי נהרגו בסניף הליכוד בבית שאן. מאז שנבחרתי, לפני ארבע שנים, אני מנסה בכל דרך אפשרית להיפגש עם שרי הליכוד, בלשכותיהם או בלשכתי ולא מצליח"

בן שטרית הוסיף: "זה כואב וזה מצער. אני שנולדתי וגדלתי בעיר יכול להגיד כיום ביושר ובהגינות כי העיר בית שאן נמצאת כיום בתקופה היפה בתולדותיה. מעולם לא היה מצבה טוב יותר מכפי שהוא כיום. אי לכך בלב כבד וחצוי אך בהכרה מלאה ושלמה אני נאלץ להודיע כי במקום שבו הדלת והלבבות נסגרים בפניי אני מודיע כאן, אדוני ומכובדי שר האוצר משה כחלון כי אני עוזב את הליכוד ומצטרף למפלגה שאתה עומד בראשה ומוביל אותה- כולנו".

שר האוצר לא נשאר אדיש לדברים ואמר:  "אני מודה לך על ההצטרפות ואנו מקבלים אותך בברכה. יש לנו סיסמה במפלגת כולנו. אל תדחפו אנשים, תמשכו אותם וזה מה שאנו עושים. מעולם לא הצבנו תנאי. אתה מתקבל למפלגה בברכה".

בדוק גם

פלוט עם הנכד הפרשן דולב (צילום עצמי)

מונדיאל עם פרשן צמוד

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, אדם עסוק מעל לראש, מוצא זמן בלוח הזמנים הצפוף שלו לצפות גם במשחקי המונדיאל, כי מונדיאל יש רק פעם בארבע שנים, עם הפרשן האישי שלו- הנכד דולב, שחקן בקבוצת הילדים של הפועל נצרת עילית.

אוהד דוד (צילום חגאג רחאל)

הפועל איכסאל מוותרת על השוער אוהד דוד

באיכסאל ניהלו משא ומתן מתקדם עם השוער רון שושן, שהעדיף בסופו של דבר לחתום בהפועל עפולה. המאמן גיל לבנדה יחפש בימים הקרובים שוער בכיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *