יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / ראש העיר בית שאן פרש מהליכוד והצטרף לכולנו של כחלון

ראש העיר בית שאן פרש מהליכוד והצטרף לכולנו של כחלון

במהלך טקס הענקת אזרחות כבוד של העיר בית שאן, לשר האוצר משה כחלון, זרק ראש העיר רפי בן שטרית פצצה והודיע בכי הוא עוזב את הליכוד ומצטרף לתנועתו של כחלון, 'כולנו'.

 בן שטרית והשר משה כחלון בבית שאן. (צילום: דוברות והסברה עיריית בית שאן)
בן שטרית והשר משה כחלון בבית שאן. (צילום: דוברות והסברה עיריית בית שאן)

הסיבה היא טענתו להתעלמותם המוחלטת של כל השרים מטעם הליכוד המכהנים כיום בממשלת ישראל מהעיר בכלל וממנו, כמי שעומד בראשה בפרט. בן שטרית: "במשך עשרות שנים נתתי את דמי וכמעט מסרתי את נפשי למען הליכוד. טובי חבריי נהרגו בסניף הליכוד בבית שאן. מאז שנבחרתי, לפני ארבע שנים, אני מנסה בכל דרך אפשרית להיפגש עם שרי הליכוד, בלשכותיהם או בלשכתי ולא מצליח"

בן שטרית הוסיף: "זה כואב וזה מצער. אני שנולדתי וגדלתי בעיר יכול להגיד כיום ביושר ובהגינות כי העיר בית שאן נמצאת כיום בתקופה היפה בתולדותיה. מעולם לא היה מצבה טוב יותר מכפי שהוא כיום. אי לכך בלב כבד וחצוי אך בהכרה מלאה ושלמה אני נאלץ להודיע כי במקום שבו הדלת והלבבות נסגרים בפניי אני מודיע כאן, אדוני ומכובדי שר האוצר משה כחלון כי אני עוזב את הליכוד ומצטרף למפלגה שאתה עומד בראשה ומוביל אותה- כולנו".

שר האוצר לא נשאר אדיש לדברים ואמר:  "אני מודה לך על ההצטרפות ואנו מקבלים אותך בברכה. יש לנו סיסמה במפלגת כולנו. אל תדחפו אנשים, תמשכו אותם וזה מה שאנו עושים. מעולם לא הצבנו תנאי. אתה מתקבל למפלגה בברכה".

בדוק גם

ליעד אלמליח (צילום חגאג רחאל)

ליעד אלמליח: "אין שמח ממני להחזיר למועדון בניצחונות"

כובש הצמד לזכות הפועל נצרת עילית לא יוצא מגדרו. "לא היה משחק גדול, אבל אנשים נתנו הרבה לב ונשמה, שזה הבסיס להכל"

רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

חשד: תושב השטחים התכוון לבצע פיגוע בעפולה

כוחות משטרה גדולים גלויים וסמויים פתחו בסריקות נרחבות ברחבי העיר ובפריסת מחסומים בכניסות וביציאות מהאזור. בנוסף בוצע שימוש באמצעים טכנולוגיים בניסיון לאתר את החשוד. תוך זמן קצר מקבלת השיחה איתרו לוחמי יס"מ את הרכב החשוד באזור רובע יזרעאל בעיר עפולה, הלוחמים נטרלו את החשוד (21) וביצעו את מעצרו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *