מבזקים
בית / עמקים / נצרת עילית / ראובן גל דחה הצעה להפוך לעוזר המאמן בהפועל נצרת עילית

ראובן גל דחה הצעה להפוך לעוזר המאמן בהפועל נצרת עילית

הצוות המקצועי של הפועל נצרת עילית, הציע לאחרונה לקפטן הוותיק, ראובן (בובי) גל, לפרוש מכדורגל ולקבל את תפקיד עוזר המאמן. גל, דחה את ההצעה ואמר: "יש לי עוד שנתיים לפחות לשחק". הצוות המקצועי יגבש עמדה לגביו במהלך אימוני טרום העונה, שאת חלקם יפספס השחקן עקב ניתוח שעבר באוזנו לפני כשבועיים ויאלץ אותו לשבות מפעילות.

ראובן גל
ראובן גל (צילום: חג'ג ראחל)

גורם בסביבתו של גל, אמר: "להתרשם מבובי? מה הוא ילד שעלה מהנוער? שחקן במבחנים? הוא משחק כבר המון שנים, מכירים את היכולות שלו".

במועדון אומרים כי בכל מקרה פרנסתו של גל, שעובד במקביל בעיריית נצרת עילית, לא תיפגע משום שיוצע לו תפקיד עוזר המאמן וכן מאמן אחת הקבוצות במחלקת הנוער.

גל, בן 33.5, הוא אחד משחקני הבית היחידים בסגל. אם וכאשר יעזוב, הדבר לא יתקבל יפה בלשכת ראש העיר, רונן פלוט, המנסה בכל כוחו להקנות ציביון מקומי לקבוצה וצהיר בכל הזדמנות כי הוא רוצה כמה שיותר שחקני בית בקבוצות הייצוגיות של העיר.

גם אוהדי הקבוצה מעריכים מאוד את גל על המסירות שלו למען המועדון. "כשצריך מגן בובי שם, כשצריך בלם בובי שם. כשצריך קשר בובי שם. הוא מוותר על אגו למען הקבוצה, משחק בכל תפקיד שמציבים אותו", אומר גורם בסביבתו.

כך או כך, יש הטוענים כי הניסיון לסיים ת הקריירה של גל לא יעבור בשקט.

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת עילית: משחק הכדורגל השכונתי הסתיים עם דקירות בבית החולים

לדברי הקורבנות, בסיום משחק כדורגל שכונתי בנצרת עלית, התלהטו הרוחות והתפתחה קטטה בין הצדדים והצד המפסיד תקף את החבר'ה שניצחו במשחק. שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *