בית / עמקים / ספורט עמקים / קהינדה חוזר? לא כל כך מהר

קהינדה חוזר? לא כל כך מהר

האם החלוץ לנרי קהינדה, בן 24, יגיע בינואר הקרוב להפועל עפולה, הקבוצה בשורותיה הציג את אחת העונות הטובות בקריירה שלו? לא כל כך מהר.

קהינדה משחק כיום בליגה השנייה בתורכיה ובקושי מקבל דקות משחק. לדברי מקורביו: "הגיע מאמן חדש, שלא נותן לו לשחק ומעדיף שחקנים שהוא הביא".

קהינדה כבש 20 שערי ליגה בעונת 2014/15 ועוד 9 בגביע הטוטו ובגביע המדינה ובסך הכל 29 שערים. יש לציין כי גם מ. ס. אשדוד מליגת העל מתעניינת בשחקן, שאם יחליט להגיע לישראל, עשוי להעדיף את ליגת העל על פני הליגה הלאומית, למרות שבעפולה מעריכים אותו מאוד.

קהינדה
. קהינדה (צילום: עצמי)

יושב ראש הפועל עפולה והאיש החזק במועדון, דני אסולין: "החלום שלי הוא שקהינדה יחזור להפועל עפולה, הוא אהב את העיר ואת המועדון, כשעזב נפרדנו ממנו בצורה מכובדת, אבל לא נראה לי שהוא יחזור אלינו. אחד שהתרגל לכספים הגדולים של אירופה, לא יחזור לרמת השכר של הליגה הלאומית".

מבדיקה עם סוכנו התברר כי קהינדה משתכר כ- 25 אלף דולר בחודש. "בהפועל עפולה הוא יכול לקבל את המספרים האלה, אבל בשקלים", אומרים בעפולה.

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *