בית / עמקים / חדשות עמקים / פרויקט הסדרת צומת המוסכים הוקדם לדצמבר הקרוב

פרויקט הסדרת צומת המוסכים הוקדם לדצמבר הקרוב

ראש העיר נצרת עילית רונן פלוט, פועל בחודשים האחרונים מול משרד התחבורה בדרישה לקדם ולדחוף הסדרת צומת המוסכים. על אף שהצומת אינו בשטחה המוניציפאלי של נצרת עילית, פלוט נכנס לעובי הקורה וזאת בשל מיקומו בכניסה לעיר והיותו עורק תחבורה מרכזי עבור תושבי נצרת עילית.

השר ישראל כץ ופלוט
השר ישראל כץ ופלוט

"כל זמן שהתושבים שלי עושים שימוש יומיומי בכביש הזה ומסכנים את חייהם, מוטלת עלי האחריות עליי לדאוג לטפל בבעיה ולא מעניין אותי באיזה שטח מדובר", הסביר פלוט וציין כי עיקר הבעיה נעוצה בהיותו של הכביש חד נתיבי במעגל תנועה בקוטר 100 מטרים.

פלוט: "אני לא יודע מה עבר בראש של המתכננים, אבל זה פשוט לא הגיוני, אף אחד לא יודע למי יש זכות קדימה בצומת, וכמעט מדי יום מתרחשות בו תאונות נזק"

הסוגיה הועלתה בפני שר התחבורה ישראל כץ במהלך ביקורו בנצרת עילית לפני מספר חודשים. פלוט הסביר כי הבעיה בצומת איננה סובלת דיחוי וכי הטיפול חייב להתבצע באופן מידי ובדחיפות הגבוהה ביותר. "כל יום שעובר ואין תאונה הוא בגדר נס. מדובר ברולטה רוסית, סכנה אמיתית לחייהם של אלפי אנשים שנוסעים בכביש מדי יום", אמר.

השר כץ הטה אוזן קשבת והנחה את הצוות המקצועי במשרדו לתעדף את הפרויקט. ביום שני השבוע קיים פלוט ישיבת עבודה נוספת עם השר עם בשורה של ממש. השר הודיע כי בראשון בדצמבר יחל הפרויקט להסדרת הצומת באמצעות חברת נתיבי ישראל.

בדוק גם

ליאור אנגלמן

סוף סוף ניצחון לכדורסלני הפועל נצרת עילית

לאחר ארבעה הפסדי ליגה רצופים רשמו כדורסלני הפועל נצרת עילית ניצחון בכורה העונה בליגה הארצית, במשחק חוץ על הפועל כרמיאל,

העירייה מוקירה את התורמים והשותפים להפקת האירוע

מאות פתחו את ליבם במיזם "להגשים חלום של ילד"

ערב ההתרמה המסורתי 'להגשים חלום של ילד' המתקיים מדי שנה במגדל העמק אירח השנה מרתון סטנד-אפ עם שרשרת קומיקאים ובראשם שלום אסייג. כ-500 צופים הגיעו לערב המרגש שכל הכנסותיו קודש להגשמת חלומות ושילוב ילדים בפעילויות וחוגים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *