יום שני , נובמבר 19 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / פורבס: 15 רופאים ממרכז רפואי העמק דורגו "הרופאים הטובים בישראל"
בית חולים העמק (צילום דוברות בית החולים)
בית חולים העמק (צילום דוברות בית החולים)

פורבס: 15 רופאים ממרכז רפואי העמק דורגו "הרופאים הטובים בישראל"

עיתון פורבס מפרסם זו הפעם החמישית את רשימת הרופאים המדורגים כטובים ביותר בישראל, בחלוקה לקטגוריות, על פי תחומי הרפואה השונים.

במגזין שראה אור בשבוע האחרון, נכנסו 15 רופאים ממרכז רפואי העמק לרשימת הרופאים הטובים בישראל, על פי הדירוג של פורבס. מדובר ברופאים בכירים המובילים בתחומם. על פי הפרסום בפורבס, הבדיקה מתבצעת על פי שיטה שבה רופאים בכל תחום מדרגים את עמיתיהם מהתחום שלהם ומתחומי רפואה שיש בהם ממשקים. הדירוג מתבצע על בסיס נתונים של עשרות המלצות של רופאים על עמיתיהם.

בית חולים העמק (צילום דוברות בית החולים)
בית חולים העמק (צילום דוברות בית החולים)

הרופאים הטובים בישראל ממרכז רפואי העמק הם: פרופ' סתוית אלון שלו, מנהלת המכון לגנטיקה, פרופ' אריאל קורן, רופא בכיר ביחידת המטו אונקולוגית ילדים, מנהל מח' ילדים בגמלאות, פרופ' ראובן מדר,  מנהל היחידה לראומטולוגיה, פרופ' דן הרשקו, מנהל מחלקה כירורגית א', פרופ' דורון קופלמן, מנהל מחלקה כירורגית ב', פרופ' אהרן הופמן, מנהל היחידה לכירורגית כלי דם, ד"ר אברהם שזר, מומחה בכתף וטראומה אורתופדית, מנהל יחידת הכתף במערך אורתופדיה שיקום בעמק, ד"ר נעם בור, מנהל היחידה לאורתופדיית ילדים במערך אורתופדיה שיקום, ד"ר לי גולדשטיין, מנהלת היחידה לפרמקולוגיה קלינית ואיזון תרופתי ורופאה בכירה במחלקה פנימית ג', ד"ר דניאל בריסקו, מנהל מחלקת העיניים, ד"ר אלעד ברקוביץ', רופא נשים בכיר במחלקת נשים ויולדות ובמרפאת אנדומטריוזיס, מומחה לניתוחים אנדוסקופיים מתקדמים, ד"ר נאסר סקרן, מנהל היחידה לכירורגיה לפרוסקופית מתקדמת ובריאטרית במרכז הרפואי העמק, ד"ר דוד טובבין, מנהל מכון נפרולוגיה, ד"ר מיכאל זיו, מנהל מחלקת עור, ד"ר רוני גד דודיוק, סגנית מנהל מחלקת עור.

בדוק גם

מרים פיירברג איכר צילום פרטי

התנועה לאיכות השלטון פנתה למנדלבליט: קבל החלטה האם להעמיד את פיירברג לדין

"מעבר לפגיעה החמורה בציבור, הנגרמת מכך שראש העיר מצויה תחת חקירה ותחת "איום" הגשת כתב אישום, הימשכות ההליכים מהווה גם עינוי דין של ממש כלפי הגב' פיירברג, שבמשך תקופה ארוכה נמצאת באי וודאות וללא שעניינה מגיע לידי מיצוי, בהחלטה על סגירת התיק או בהחלטה על העמדתה לדין", נכתב במכתב שהפיצה היום התנועה לאיכות השלטון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *